Pomůže vám s výběrem potravin, ale také elektroniky mnohého dalšího zboží. To je rádce do kapsy, který odhalí všechny škodlivé výrobky a navíc poradí i s tím, jak ty špatné reklamovat. To vše zvládne mobilní aplikace časopisu dTest, jež si nyní můžete zdarma stahovat do všech mobilů na platformě Android a iOS (Apple iPhone).

dTest aplikace, Malý dobrodruh
Nová mobilní aplikace dTest vás ochrání před koupí škodlivých a nekvalitních výrobků!

Sedm užitečných výhod nové mobilní aplikace

Při nakupování v českých i slovenských obchodech budou mít zákazníci nového rádce. Mobilní aplikace dTest přináší sedm funkcí, které pomůžou při rozhodování o správném produktu. Uživatelům stačí sáhnout do kapsy a mají k dispozici výsledky testů jednotlivých výrobků, srovnání testovaných výrobků, nákupní průvodce, rychlé spotřebitelské rady, databázi nebezpečných výrobků, katalog éček, přímé volání do poradny dTestu.

Zjistěte, co nakupujete

Mobilní aplikace dTest přináší spotřebitelům možnost okamžitého shlédnutí testu výrobku během nakupování. Stačí do aplikace zaznamenat název produktu nebo vložit čárový kód a aplikace sama vyhledá, zda je výrobek jedním z více než 9500 testovaných. Pokud ano, uživatel dostane náhled testu zdarma.

Úplné výsledky si budou moci bezplatně prohlédnout předplatitelé časopisu dTest. Ostatní si mohou okamžitě zaplatit za konkrétní test nebo srovnání. Testy a srovnání jsou jedinou placenou částí aplikace – zbylých pět je zcela zdarma pro všechny.

Chytrý mobil má v kapse téměř každý třetí Čech

Obrana spotřebitelů je poselstvím dTestu už od roku 1992. Od té doby se v nakupování a marketingových praktikách firem na trhu mnohé změnilo. Proti sofistikovanějším přesvědčovacím metodám však existují také stále efektivnější prostředky, kterými se nakupující dostanou k objektivním informacím.

„K myšlence vytvořit mobilní aplikaci nás přivedlo rozšíření chytrých telefonů, které spotřebitelům umožňují řadu věcí vyřešit i ve chvíli, kdy jsou daleko od počítače s internetem. Naši aplikaci zájemci najdou v Google Play a Apple App Store jednoduše pod názvem dTest,” říká Markéta Lajdová z časopisu dTest s tím, že majitelem smartphonu je v Česku už téměř každý třetí. Dokládá to nejnovější studie Mobile Solutions, MMA a Ipsos, která udává 29% míru rozšíření „chytrých telefonů“ v ČR.

Co možná nevíte: 

Občanské sdružení spotřebitelů TEST, založeno v roce 1992, je vydavatelem časopisu dTest. Na jeho stránkách jsou publikovány výsledky nezávislých a objektivních testů výrobků, varování před nebezpečnými a zdravotně závadnými výrobky, informace o právech, které chrání spotřebitele a posilují jejich postavení vůči prodávajícím a další rady. V letech 1994 až 2011 publikovalo sdružení na stránkách časopisu dTest informace o více než 11 000 výrobcích, varovalo před 548 nebezpečnými výrobky (většina byla určena dětem) a upozornilo na 566 nekvalitních a klamavých výrobků. Sdružení je součástí mezinárodní organizace International Consumer Research and Testing (ICRT) a evropské spotřebitelské organizace BEUC.

 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*