Přemýšlíte, kam vyrazit dolázní, za wellness procedurami, na romantický víkend či dokonce relax i s dětmi? Nabídek je mnoho, ale jak se v nich zorientovat? Redaktoři Malého dobrodruha doporučují nový web www.spatrip.cz, na kterém najedete nejen nabídku lázní a hotelů, ale také veškeré potřebné informace o lázeňských městech i procedurách!

hotel marienbad, Falkensteiner Grand Spa, Karlovy vary, www.spatrip.cz
V lázeňském průvodci www.spatrip.cz najdete například reportáž z unikátního wellness hotelu Marienbad Falkensteiner Grand Spa v Karlových Varech.

Praktický průvodce po světě lázní a wellness u nás dosud velice chyběl. Nyní tu je, a vy na www.spatrip.cz najdete neuvěřitelné množství praktických i teoretických informací o těchto oblastech a uspokojí ty, kdo se chtějí dozvědět něco o historii i o moderních wellness praktikách. Ovšem především nadšeni budou všichni, kdo zkrátka hledají tip na dovolenou či ozdravný pobyt.

www.spatrip.cz nabízí nejkvalitnější evropské wellness

„Naše databáze obsahuje desítky luxusních zařízení z ČR i zahraničí, rozdělených do kategorií podle svého zaměření a podle typu nabízených služeb. Na své si zde přijdou jak mladí, sportovně založení lidé, tak rodiny s malými dětmi a senioři,“ upřesňují provozovatelé www.spatrip.cz s tím, že výhodou tohoto průvodce je především důraz, který klade na výběr zařazených hotelů a zařízení – najdete zde jen ty nejkvalitnější evropské wellness hotely a lázeňská zařízení!

Informace o každém hotelu v češtině!

A jistě oceníte také okamžité přímé kontakty, možnost hromadné poptávky – a to, co je u nás stále ještě skutečnou výjimkou – informace o každém hotelu jsou uvedeny v češtině, angličtině, polštině a němčině.

„Brzy bude databáze obsahovat kolem představení cca sto padesáti evropských wellness hotelů,“ dodávají provozovatelé www.spatrip.cz. Už nyní ale sem mohou uživatelé psát recenze hotelů, což se stává dobrým vodítkem pro výběr dalších návštěvníků serveru stejně jako velice podrobná hodnocení z navštívených hotelů a lázní.

hotel marienbad, Falkensteiner Grand Spa, Karlovy vary, www.spatrip.cz
Až si budete vybírat lázeňskou proceduru, jistě na www.spatrip.cz oceníte jejich lexikon.

Součástí serveru jsou i speciální nabídky wellness a dalších pobytů, přičemž nemusíte se bát cizích wellness slov: nechybí zde totiž ani odborné články a lexikon pojmů!

Tedy vězte, že například „day spa“ jsou označovány wellness centra nebo hotely, které lze navštívit pouze za účelem jednotlivých procedur. Mezi jejich služby patří obličejové masky, masáže, depilace pomocí horkého vosku, tělové zábaly, aromaterapie, chemické peelingy, manikůry, pedikůry, fitness nebo zdravá strava. Své služby nabízí day spa také formou komplexních balíčků, ale na rozdíl od spa resortů nebo spa hotelů, pouze na jeden den a bez ubytování, tedy bez noclehu.

A co by se mohlo líbit zejména dámám jsou Beauty farmy. Ty nabízejí komplexní péči o pleť a tělo. Zahrnují elektroterapie, tlakové terapie, lymfodrenáže, termální koupele a rehabilitace, fyzioterapie, vodní páry, turecké lázně, pantermální lázně, riflessologie chodidel, shiatsu, estetické zákroky, solária, ale i speciální ortopedické, dermatologické, urologické, homeopatické a dietologické programy.

Tedy neváhejte a klikněte na www.spatrip.cz, sezona lázní a dobrého bytí právě začíná!

 

Unikátnosti www.spatrip.cz

– V sekci Navštívili jsme najdete zde reportáže z lázeňských a wellness míst, které pro vás otestovali přímo redaktoři www.spatrip.cz

– V sekci Články je umístěno spoustu zajímavých a odborných tipů (např. Jaké jídlo vám na dovolené udělá dobře, Proč je zdravá trampolína, nebo Jak pomáhají skořicové zábaly v boji proti celulitidě…)

– Nechybí detailní popis a fotografie lázeňských měst

– Malý dobrodruh aktuálně doporučuje: http://www.spatrip.cz/falkensteiner-grand-spa-hotel-marienbad/hotely

Více informací na www.spatrip.cz

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*