Užijte si léto i na podzim! Co vyrazit ještě na nějakou pořádnou dovolenou do tepla? Přinášíme vám několik ověřených tipů! 

Hurgada, Egypt
Foto: CK Neckermann

Již jsme si zvykli využívat svátků k zefektivnění cenných dovolených. Dny 5. a 6. července se staly pravidelnou součástí dovolenkových termínů mnoha lidí a nyní si získává oblibu také podzimní svátek svatého Václava – 28. září, Den české státnosti. Zvláště po letošním rozmarném létu si volno na přelomu září a října plánuje stále více Čechů, kteří se snaží zachytit poslední „letní“ paprsky.

 „Na tento týden registrujeme zhruba o 80% větší poptávku po dovolených než na třetí záříjový týden,“ říká Udo Wichert, šéf Neckermann Cestovní kanceláře. „Poptávka je jak po týdenních a delších pobytech, tak i po prodloužených víkendech, jejichž obliba také rapidně roste,“ dodává Udo Wichert.

A kam tedy vyrazit na podzim? 

Populární jsou v tomto období destinace, které v letních měsících sužují vysoké teploty, jako je Egypt nebo Sicílie, velký zájem je také o Tureckou riviéru. Ceny jsou v tomto období také příznivější, než je tomu v hlavní sezóně. „Za stejnou cenu jako v červenci si tedy na konci září můžete dovolit delší pobyt, luxusnější hotel nebo all inclusive pro celou rodinu,“ uzavírá Wichert, Neckermann CK.

Více na www.ckneckermann.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*