Přes den brázdit sjezdovky či běžecké stopy a z plných plic si vychutnávat čistý horský vzduch, po setmění skočit do bazénu s teplou „mořskou“ vodou, pochutnat si na krajových specialitách a svěřit unavené tělo thajské masérce, k tomu ubytování pro děti zdarma a skipas do tří lyžařských středisek v ceně… Umíte si představit pohodovější zimní dovolenou?

Přesně takovou si můžete dopřát ve Velkých Karlovicích, půvabné horské obci ležící na hranici se Slovenskem v krásné přírodě Beskyd. Zdejší Resort Valachy, sdružující tři místní hotely a Ski areál Razula, nabízí od ledna do konce března zvýhodněný pobyt Zimní dovolená v Beskydech, tradičně nabitý atraktivními službami v ceně.

Rodiny určitě uvítají, že děti do 12 let mají ubytování na přistýlce se snídaní zdarma. Tato výhoda platí pro jedno dítě na jednoho rodiče, hradí se jen doplatek za večeři a skipas.

Dospělí mají v ceně vícedenní skipas, který platí do ski areálů Razula, Kohútka a Bílá s celkem 15 kilometry sjezdovek. Pobyt zahrnuje i snídani, večeři a volný vstup do relaxačního centra Wellness Horal se saunovým světem, kardio fitness a termálními bazény. Zde najdete zábavu i odpočinek po setmění. Co může být příjemnějšího, než prohřát tělo ve slané vodě vyhřáté na 36°C? Wellness Horal je otevřeno denně od 7 do 22 hodin a jako jedno z mála center v tuzemsku nabízí exotické masáže s Thajkami a Srí Lančany či saunovací rituály.

Podle typu ubytování a doby pobytu hosté dostanou i další bonusy – masáž, kosmetické ošetření, bowling, tělový zábal Rasul či degustační menu v restauraci Vyhlídka. Pro hosty hotelů Lanterna a Horal se konají o víkendech animační programy.

Tři hotely: ceny pro každého

Pobyt Zimní dovolená v Beskydech nabízí Resort Valachy ve všech třech svých hotelech, z nichž si vybere každý – od cestovatelů, kteří preferují levnější dovolenou, až po náročné hosty. Nejlevnější hotel Galik** nabízí jednodušší bydlení ve velmi kvalitním standardu. Wellness hotel Horal s tří a čtyřhvězdičkovými rezidencemi nad sjezdovkou Horal s relaxačním centrem Wellness Horal je ideální pro rodiny s dětmi a cestovatele, kteří vyhledávají aktivní zábavu i relaxaci. Nejvyšší komfort přináší Spa hotel Lanterna**** s L-Spa saunovým světem, který vyniká velmi poklidnou atmosférou stranou běžného ruchu.

Vše pro rodiny s dětmi

Pro rodinnou dovolenou je Resort Valachy tou pravou adresou – nejen kvůli ubytování dětí zdarma. Pro malé hosty jsou ve všech hotelech dětské koutky, samozřejmostí je nabídka dětských jídel a animačních programů. Hotely Lanterna a Horal jsou nekuřácké, v Galiku je možno kouřit jen ve vyhrazených místech. Ve Ski areálu Razula můžete s dětmi nejen lyžovat (případně je svěřit do péče lyžařské Tygří školky), ale také si zařádit na snowtubingu. Letos v zimě má být navíc zřízena sáňkařská louka. Po večerech děti pobaví koupání v bazénech nebo třeba bowling. Ve Wellness Horal mohou rodiny využít speciální otevírací dobu s možností saunování dětí.

Velké Karlovice

historicky patří k nejvyhledávanějším zimním střediskům na Moravě a jejich věhlas stále roste díky množství služeb, které zde přibyly v posledních letech. Nachází se zde řada ski areálů a sjezdovek. Velké Karlovice jsou vysoce ceněny také mezi běžkaři díky 40 kilometrům kvalitně udržovaných stop v údolí a desítkám kilometrů na hřebenech okolních hor. Své kouzlo mají i „obyčejné“ procházky zasněženou krajinou. Pro výlety mimo obvyklé cesty se můžete vybavit sněžnicemi z půjčovny Ski areálu Razula. Neopakovatelné kouzlo má pohled na zasněženou krajinu z celoročně přístupných rozhleden Sůkenická a Miloňová. Pokud máte chuť na kyselici, halušky, frgály a další krajové speciality, také nepřijdete zkrátka. Stačí navštívit některou z karlovických hospůdek a restaurací. Skutečný gurmánský koncert nabízí restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Zůstaňte zkrátka letos v zimě „doma“ a užijte si dovolenou v Beskydech, ve Velkých Karlovicích.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*