Když venku napadne sníh, znamená to, že je čas vytáhnout boby ze sklepa a vydat se s dětmi za zábavou. Pokud vaši malí dobrodruzi boby nemají, pak jim můžete pořídit jeden z nejnovějších modelů.

Boby Hamax Sno Formel

Formule 1 mezi kluzáky. Excelentní řiditelnost a klouzavost umocní zážitek z rychlé jízdy. Prodává Skibi.cz za 1 490 Kč

Dětské boby Hamax Baby Bob

Boby, Malý dobrodruh
Boby se od dob našeho dětství radikálně změnily. Foto: www.skibi.cz

Stabilní kluzák s bezpečnostním pásem a polstrovaným sedákem pro bezpečnou a komfortní jízdu nejmenších dětí. Prodává Skibi.cz za 790 Kč.

Dětské boby Hamax Sno Dino

Sno Dino jsou praktické lehké boby s dinosauřím designem. Držadla slouží pro brzdění a řízení. Klasické boby pro použití i menšími dětmi. Prodává Skibi.cz za 390 Kč.

Dětské boby Hamax Sno Giant

Červené boby ve stylovém závodním designu jsou konstruovány tak, aby na nich mohly jezdit dvě osoby. Rychlost a směr jízdy jsou ovládány brzdami, pasažér sedící vpředu se může držet za integrované držadlo. Společné prožitky, pády i vítězství – to je hodnota tohoto rodinného bobu. Délka: 110 cm, Hmotnost: 2,3 kg. Prodává Skibi.cz za 750 Kč.

Kluzák na sníh Hamax Hot Sheet

Jednoduchý kluzák pro skvělou zábavu. Stačí nasednout a můžete startovat. Prodává Skibi.cz za 75 Kč.

Dětské boby Hamax Sno Fantasy

Dětské boby, Malý dobrodruh
Děti mohou ovládat boby volantem. Foto: www.skibi.cz

Boby u kterých si lze polepkami zvolit vzhled s pirátem nebo koněm. Vysoce kvalitní stroj, díky němuž se bude každé dítě na svahu cítit jako pirát nebo jezdec na koni. Přesné řízení, skvělá klouzavost a silné brzdy dopřejí svému pasažérovi opravdu fantastický pocit rychlosti a vzrušení z jízdy. Délka: 96 cm, Hmotnost: 3,9 kg. Prodává Skibi.cz za 1 790 Kč.

Kluzák na sníh Hamax UFO 10/11

Cool UFO disk se dvěma držadly vhodný pro svahy bez překážek. Malé děti by měly být pod dohledem dospělých. Nezapomeňte používat helmu. Toto zboží je k dostání na prodejnách Skibi a na Skibi.cz za 280 Kč.

Značka Hamax AS je lídrem mezi výrobci dětských cyklosedaček, saní, zimních bobů a dětských zimních a cyklistických helem. Jako jedna z prvních začala s vývojem těchto výrobků a je tak pionýrem mezi světovými producenty. Hamax klade důraz na užitnou hodnotu výrobků, konstrukci a hlavně na bezpečnost dětí, které jsou uživateli jejích produktů. Všechny výrobky splňují přísné nároky Evropské normy EN 14344 pro ochranu zdraví a bezpečnost. Výrobky značky Hamax AS jsou jedny z nejbezpečnějších na našem trhu.

Více na www.skibi.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*