Připravte svým dětem zajímavý velikonoční program. Vyzkoušet si mohou třeba hon na vajíčka, který se koná 19. dubna v lanovém centru Jungle Park. Až 4500 vajíček bude poschovávaných v lese a úkolem dětí bude tyto vajíčka objevit.

Velikonoce, Malý dobrodruh
Velikonoce speciálně pro děti v lanovém centru Jungle Park. Foto: www.junglepark.cz

Hon na velikonoční vajíčka aneb zaječí rej s hitrádiem Magic Brno – pátý ročník zábavné velikonoční akce pro děti spojené se zaječím karnevalem. Na velikonoční sobotu 19.dubna vypukne od 10 do 13.30 hod v lanovém parku a jeho okolí Hon na velikonoční vajíčka. Na děti čeká neuvěřitelných 4500 vajíček poschovávaných v lese, již tradičně se mohou těšit na soutěže a hry s velikonoční a přírodovědnou tématikou, pletení velikonočních pomlázek, vyrábění píšťalek či malování na obličej s jarními motivy. Při hledání vajíček budou děti rozděleny do tří věkových kategorií, před zahájením honu proběhne losování o permanentky do lanového centra na rok 2014. V lese budou schovaná také 3 „zlatá“ vajíčka, na jejich nálezce čeká živý králíček či křeček s celou pečovatelskou výbavičkou. Pro 10 nejhezčí zajíčků jsou připraveny marcipánové velikonoční dorty a pro všechny účastníky honu možnost návštěvy lanového centra za poloviční cenu (10-18h).

Začátek akce v 10 hod v parku u Pavilonu Anthropos, vstupné 80,-Kč/dítě. Z předem registrovaných dětí bude vylosován 1., který vyhrává noc v  COCOONTREE v neobvyklé éterické  bublince zavěšené v koruně stromu (více na cocoontree.cz). Registrace a další informace o akci naleznete na www.junglepark.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*