Máte rádi kouzla, strašidla a ničeho se nebojíte? Pak máte jedinečnou možnost zúčastnit se oslavy strašidelného svátku Halloween, která se bude konat v sobotu 20. října se v lanovém centru Jungle Park, v areálu SKP Kometa Brno. Pro děti je zde připravena spousta strašidelných her, soutěží a hlavně zábavy.

Magic Halloween, Malý dobrodruh
Lanové centrum Jungle Park ožije oslavami Halloweenu. Foto: www.junglepark.cz

Třetí ročník akce MAGIC HALLOWEEN aneb děti dětem, která je zároveň i akcí charitativní, neboť celý její výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK, můžete hned po ránu zahájit v lanovém centru |Jungle Park a využít poloviční cenu na vstupné, kterou dostane každý, kdo přijde v nějaké masce.

Kouzelný svět lesních skřítků

Od 13.00 do 17.30 je pro děti připravena v areálu SKP Kometa Brno spousta tvoření, her a soutěží. Letošní ročník se ponese ve stylu “Kouzelného světa lesních skřítků“, kteří Vás ladně se vznášející na vysokých chůdách přivítají hned u vstupu. Pak už se šikovné dětské prstíky mohou pustit do zdobení halloweenských perníčků, vyrábění tajemných lantern či listových skřítků. Lesní kouzelnice mohou doladit svůj kostým stylovým šperkem či čelenkou a čarodějové třeba vyrobeným trpasličím amuletem. Své znalosti a šikovnost si děti prověří na palouku u lesních strážců či při rybaření v kapří tůni. Lesním vílám půjde určitě lehce poznávání bylinek z Magdaléniny zahrádky a představivost bude potřeba při odhalování tajemství skřetích pytlíčků. Potom co se děti zastaví na návštěvě u Hejkala, mohou ještě překonat Hallowenskou zaječí dráhu a vyzkoušet si zvonkohru bažantího krále. Po každoročním velkém úspěchu Kouzelnického salónu krásy, si i letos budou moci kouzelnice a čarodějové vyladit svůj vzhled speciálním Halloweenským make-upem, účesem, manikúrou či tetováním.

Soutěž o nejhezčí masku

O zklidnění a příjemné vydechnutí se v 15.00 postará kejklíř Vítek se svým vystoupením Žonglérská omeleta. Strašidýlka, víly, kouzelnice a další tajemné bytosti se mohou těšit také na soutěž o 10 nejhezčích masek, čeká na ně odměna v podobě halloweenských dortů.

Kdo má nejkouzelnější dýni?

S příchodem soumraku v 17.30 bude vyhlášen vítěz soutěže o nejkouzelněji vyřezanou dýni –  Magic Pumpkin. Proto pusťte uzdu své fantazii a vytvořte doma tu nejkouzelnější dýni a přijďte s ní vyhrát týdenní pobyt ve Špindlerově Mlýnu v hotelu Domovina pro 2 dospělé a 2 děti.

Máte odvahu vydat se na strašidelnou stezku?

V 18.00 kdy bude denní světlo již definitivně pohlceno tmou, bude nejvyšší čas rozsvítit lampiony a lucerny a vyrazit na tajuplnou strašidelnou stezku (lampiony a lucerny s sebou). Závěrečnou tečkou za akcí MAGIC HALLOWEEN aneb děti dětem bude v 18.45 Ohňová show Cesta mezi světy. Akce se uskuteční za každého počasí.

Vstupné 120,-Kč/dítě, dospělí zdarma. Výtěžek ze vstupného bude věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK.

Více informací na www.junglepark.cz.

 

 

 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*