Barvy, které zvýrazní krásné řasy i tvar vašeho obočí. Kondicionér, jenž jim dodá výživu, styling i ochranu. Růstové sérum, které zajistí delší a hustší řasy. Myslíte si, že k takovým kouzlům potřebujete nutně chemii? Omyl! Vyzkoušejte veganské přípravky, v nichž najdete bezpečné a zároveň účinné rostlinné extrakty.

BeautyLash Vegan produkty
Vyzkoušejte veganské přípravky, v nichž najdete bezpečné a zároveň účinné rostlinné extrakty. Foto: www.beautylash.cz

„Pro veganskou kosmetiku je stěžejní to, že je bohatá na rostlinné výtažky a poznáte ji podle loga se zelenou slunečnicí, jež uděluje britská nezisková organizace Vegan Society,“ vysvětluje Martin Janeček, který v České republice zastupuje rakouskou značku BeautyLash a svými poznatky přispívá na kosmetický blog www.pohodarky.cz Právě BeautyLash k nám nyní vstupuje se svou veganskou sadou přípravků určených k péči o řasy a obočí.

Čarovné rostliny plné přírodních sil

Řebříček obecný, extrakt z kaštanu, měsíček lékařský, zelený čaj, světlice barvířská, hortenzie, škumpa čínská, třezalka tečkovaná, extrakt z ořechu, jalovec, zlatobýl, kopřiva, borůvka, drmek obecný či extrakt z červeného vína – to jsou rostlinná barviva, která obsahují barvy BeautyLash. Jsou určeny na řasy a obočí a mají Vegan certifikát.

„Barvení řas a obočí se stává zejména pro mladou generaci zcela přirozené. Zároveň je trendem, že ženy a dívky hledají maximálně šetrné barvy, což je pochopitelné – přece jen se jedná o okolí očí, které je velmi citlivé. Vegan produkty tyto požadavky naprosto splňují a vaše obočí a řasy zvýrazní, aniž by působily nepřirozeně,“ dodává Martin Janeček.

BeautyLash barva na řasy a obočí obsahuje pouze rostlinná barviva (nikoli peroxid vodíku), proto je mimořádně šetrná. Velký bonus navíc představuje i zcela jednoduchá aplikace, která trvá jen pár minut. Barva se nerozmazává, je voděodolná a účinek vydrží několik týdnů. Koupíte ji na www.beautylash.cz za 297 Kč v odstínech černá, tmavě hnědá a hnědá.

Tajná receptura ze slunečnice, prosa, pšenice a rozmarýnu

„Rostlinné složky obsahuje také veganské BeautyLash Sérum pro růst řas, které obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu. Jde o speciálně vytvořenou recepturu na přírodní bázi, která zajistí výživu a péči vašim řasám,“ popisuje Martin Janeček.

Aplikace séra na řasy je velice jednoduchá, ale účinek spočívá v pravidelnosti použití. Nanáší se dvakrát denně (ráno a večer) ke kořínkům horních i spodních řas, stejně jako když používáte oční linku. Díky složení bohatému na rostlinné extrakty budou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, ale při pravidelném používání se první výsledky dostaví už po čtyřech týdnech. Pro udržení výsledku je vhodné používat sérum soustavně.

Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas dodá vašim řasám patřičnou výživu a nemusíte se bát žádných nežádoucích účinků – neobsahuje totiž hormony, jak tomu často bývá u jiných přípravků této kategorie, a bylo pečlivě dermatologicky testováno. Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas koupíte na www.beautylash.cz za 740 Kč.

Vegan kondicionér pro výživu i jednoduchý styling

Pokud potřebujete dodat svým řasám výživu, chránit je před nepříznivými vlivy a ještě jim dopřát jednoduchý styling, vyzkoušejte další veganský produkt – kondicionér na řasy a obočí BeautyLash. Nechybí mu patřičná vegan certifikace a je vhodný i pro citlivou pokožku. Účinné přírodní složky, které obsahuje, dlouhodobě vyživí vaše řasy a obočí, zvlhčí je a dodají jim dlouhotrvající lesk. U barvených řas a obočí chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Velkým bonusem však je, že průhledný gel rovněž upraví i nepoddajné obočí do požadovaného tvaru, a je to tak ten nejjednodušší styling v případě, že vaše obočí nepotřebuje nic víc, a chcete pouze zachovat jeho maximálně přirozený vzhled. Je také ideální pro použití na tužku nebo pudr na obočí pro zafixování tvaru. Kondicionér na řasy a obočí BeautyLash koupíte na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Více na www.beautylash.cz

Rady, tipy a triky jak pečovat o své řasy a obočí najdete také na novém blogu o stylingu a módních trendech www.pohodarky.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*