Patří mezi vaše hobby cestování? Zbožňujete seznamování se s novými místy a kulturami? Pak je pro vás připraven cestovatelský festival Kolem světa, který vám umožní nahlédnout do krajů, kde jste ještě nebyli.

 

Kolem světa, Malý dobrodruh
Cestovatelský festival Kolem světa vás zavede do míst, které představují jiný svět. Foto: www.kolemsveta.cz

Cestovatelský festival Kolem světa v Brně zahájí svůj 4. ročník již na začátku října v Kongresovém centru BVV, kde se od 5. do 7. října představí návštěvníkům se svými komentovanými projekcemi fotografií a videí řada zkušených cestovatelů a fotografů. Strávili jste 15 měsíců v Jižní Americe? Jezdíte již 12 let do Etiopie k domorodým kmenům u řeky Omo? Fotografovali jste polární záři v Norsku? Dojeli jste po zemi do Indie? Čekali jste na východ slunce nad Angkorem? Brodili jste se v Pantanalu největšími mokřady světa? Byli jste účastníky nebeského pohřbu v Tibetu? Ne? Tak si přijďte pro inspiraci na cestovatelský festival Kolem světa, který se koná v Kongresovém centru BVV v Brně ve dnech 5. – 7. října 2012 jako doprovodný program veletrhu SportLife, nebo později v Praze ve dnech 17. – 18. listopadu 2012. Současně s festivalem Kolem Světa probíhá také 10. Mezinárodní festival outdoorových filmů.

Cestovatelský festival Kolem světa se koná každý rok v Praze, Brně a Ostravě a organizuje jej cestovatel a fotograf Karel Wolf. Jedná se o bohatý program projekcí fotografií od zkušených cestovatelů a fotografů, kteří navštívili exotické země světa s bohatou kulturou a přírodou a ve svých komentovaných projekcích předávají své zkušenosti všem návštěvníkům festivalu.

Více informací a přesný program festivalu naleznete na www.kolemsveta.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*