Společnost KULTURA A SPORT CHOMUTOV připravila na pátek 3. února zábavný prázdninový program pro všechny školáky a předškoláky, kteří si rádi zasportují a chtějí prožít celý den se spoustou legrace. Spousta zábavy, her a soutěží je neodmyslitelnou součástí prázdninového maratonu. 

Kultura a sport, Chomutov, prázdniny, zimní, jarní, maraton, prázdninový maraton zábavy, městské lázně, Malý dobrodruh
Foto: Dreamstime

„Vysvědčení za plavání“

Program začíná v Městských lázních od 9.00 hodin ráno. Všechny děti školou povinné, které přinesou své vysvědčení se samými jedničkami a předloží ho na pokladně při koupi vstupenek, získají dvouhodinový volný vstup do bazénu.

Dopolední bruslení

V rámci této události se společnost KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. rozhodla pro tento den uspořádat dopolední bruslení, které je dostupné pro širokou veřejnost již od 10.00 do 11.00 hodin.

„Prázdninové promítání“

Pro ty, co neholdují sportu a raději se pobaví u pěkné pohádky, je připraven program v Kině Svět. Od 11.00 hodin dopoledne se mohou přijít všichni pobavit na promítání pohádky „Kocour v botách“, která získala mezi dětmi velké obliby.

„Karneval na ledě“

Celý den završí podvečerní „Karneval na ledě“. Bohatý zábavný program, soutěže o hodnotné ceny a večer plný kouzelných masek. To vše přichystala společnost KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. pro děti školou povinné, ale i dětičky z mateřských škol. Tato prázdninová akce startuje od 17.00 hodin a na jejím programu nebude chybět ani soutěž o nejoriginálnější masku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*