Toužíte po odpočinku, ale zároveň si chcete užít něčeho jedinečného? Pak neváhejte a vyrazte na tradiční “Cibulové slavnosti” do termálních lázních Laa, které jsou jen kousek za hranicemi v regionu Weinviertel. 

Cibulové slavnosti, Malý dobrodruh
Foto: www.zwiebelfest.at

Vydejte se s rodinou či přáteli od pátku 17. srpna do neděle 19. srpna jen kousek za hranice k našim rakouským sousedům a vychutnejte si atraktivní kombinaci tradičních “Cibulových slavností” s relaxací ve vyhlášených termálních lázních Therme Laa, které se nachází v dolnorakouském Weinviertelu na česko-rakouských hranicích jen 50 minut jízdy z Brna (dostupné i přímou autobusovou linkou č. 104) a necelé 3 hodiny jízdy z Prahy, v lázeňském městečku Laa an der Thaya. Turistická centrála Land um Laa připravila pro české návštěvníky i letos ve spolupráci s lázeňským komplexem Therme Laa na dobu slavností atraktivní nabídku zvýhodněného denního vstupného v kombinaci s volným vstupem na Cibulové slavnosti “Cibulová slavnost a relaxace v termálech Laa”.

Cibulové slavnosti

Od pátku 17. srpna do neděle 19.srpna se v Laa an der Thaya konají vyhlášené “Cibulové slavnosti” (www.zwiebelfest.at), které nabízejí bohatý program pro celou rodinu sestávající z různých výstav, vyhlášeného regionálního občerstvení a ochutnávek, hudebního programu na náměstí a v historickém centru lázeňského městečka Laa, trhů s místními tradičními produkty, programu pro děti (líčení, malování, hry, dětské hřiště s obří skluzavkou, autodrom a dětský vláček), tanečních vystoupení, módní přehlídky, jízd kočárem městem, pouliční astronomie, horolezecké stěny, lukostřelby, komentovaných prohlídek pivovaru Hubertus Bräu v češtině včetně ochutnávek piva, prohlídek historické části Laa s průvodcem, prezentace golfového hřiště Golfworld Laa-Hevlín, nebo autobusových výletů zdarma do vesniček Großharras nebo Falkenstein s prohlídkou a výletů taxíkem na rodinná cibulová pole s prohlídkou.

Vedle hlavního večerního programu na náměstí v Laa budou vrcholem oslav, podle kterých také nesou své jméno, sobotní soutěž o nejtěžší cibuli v regionu Laa a okolí (celý region je vedle vína vyhlášen právě pěstováním cibule), která začíná ve 13.00 hodin a v neděli od 15.00 hodin tzv. „Cibulový štafetový běh“.

Kompletní program “Cibulových slavností 2012” najdete na adrese: www.zwiebelfest.at
Nabídka „Cibulová slavnost a relaxace v termálech Laa“ pro skupiny od 10ti dospělých osob:

(platná od 17. srpna – 19. srpna 2012)

Slevu na vstup do termálních lázní Laa (3, 4 hodiny nebo celodenní vstupenka)

13,70 Euro / dospělý

9,80 Euro / dítě do 14 let

vstup zdarma pro děti do 3 let

Množstevní slevy od 10 osob = 1 osoba zdarma / od 20 osob = 2 osoby zdarma

Kabinky na převlékání, skříňka na osobní věci bez příplatku

Využití veškerých vnitřních a venkovních termálních bazénů

Využití rodinné textilní sauny bez příplatku

Dětský svět s animací bez příplatku

Aqua-Gym bez příplatku

+

Zdarma návštěva Cibulové slavnosti a využití nabídek pro dospělé a děti

Parkoviště zdarma (osobní vozy, autobusy)

Dárek pro každého člena zájezdu

Paní Findeis Vás přivítá osobně a v českém jazyce přímo na „Cibulové slavnosti“ a podá Vám veškeré informace, abyste se cítili jako doma.

Dále můžete dodatečně rezervovat:

Komentovanou prohlídku pivovaru Hubertus Bräu v Laa (v českém jazyce) včetně ochutnávky piva

Cena: 6 Euro na osobu

 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*