Když se vám narodí dítě, tak řešíte, co všechno koupit. Neobejdete se bez postýlky, kočárku a hlavně si musíte obstarat autosedačku. Podle čeho ale vybírat? Nejdůležitější je bezpečí vašeho miminka a to vám zaručí autosedačka Cybex Aton 3, kterou hodnotí velmi dobře i český dTest.

Autosedačky, Malý dobrodruh

Kupte vhodnou autosedačku a dopřejte vašemu miminku bezpečnou jízdu. Foto: www.babystar.cz

Třetí řada autosedačky pracuje se všemi stávajícími bezpečnostními prvky a zároveň přináší několik zásadních vylepšení. Radost udělá rodičům malých či nedonošených novorozenců. Ti ještě nemají dostatečně vyvinuté krční svaly, hlavička jim tedy může při spánku za jízdy snadno přepadnout dopředu a způsobit tak i vážné dýchací potíže. U Atonu 3 jde opěrka hlavy nastavit jednou rukou až do osmi pozic a spolu s ní se hned samy přizpůsobí také integrované bezpečnostní pásy a výška vnitřní vložky. Díky tomu autosedačka maximálně reaguje na velikost dítěte a drží ho v optimální poloze.

Aton 3 nabízí:

– Patentovanou teleskopickou ochranu proti bočnímu nárazu (L.S.P. Systém)

– XXL sluneční stříšku s ochranným faktorem UV50+

– Do vozu ukotvíte s pomocí isofixu či základny pro připoutání bezpečnostním pásem

– S adaptérem vytvoříte travel systém s kočárky od Cybexu, ABC Design, Hartanu, Peg Pérega a dalšími značkami

– Na výběr z osmi barev

Kdo je  Cybex?

Autosedačky, Malý dobrodruh
V autosedačkách Cybex Aton 3 budou vaše děti cestovat pohodlně. Foto: www.babystar.cz

Nadnárodně působící společnost Cybex založil Martin Poš v roce 2005 s cílem vyrábět dětské zboží, které bude splňovat náročné bezpečnostní požadavky, ale bude současně designově zajímavé a přitom plně funkční. Jedná se o prémiovou lifestylovou značku vyrábějící dětské autosedačky, kočárky a nosítka. Produkty od Cybexu využívají také známé osobnosti (Gisele Bündchen, Kim Kardashian, Sarah Jessica Parker, Matt Damon a další).

Proč si vybrat KENYO?

KENYO®, spol. s r.o. zastupuje na českém trhu evropské výrobce kojeneckého a dětského zboží již od roku 1992. Tyto firmy produkují především kvalitní dětské kočárky, dětský nábytek včetně kompletních luxusních dětských pokojů a bezpečné dětské autosedačky. Mezi přední firmy, které Kenyo zastupuje, patří ABC DESIGN (SRN), CYBEX (SRN), GEUTHER (SRN),  HARTAN (SRN), PEG PÉREGO (IT),  REER (SRN), RÖMER (SRN) a BRITAX (UK).

Více informací na www.babystar.cz

One Comment

  1. Johng852 says:

    Wynn documented revenue before last number of quartersit could possibly preserve stagnating, or maybe counterpicking. ceagefekeeef

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*