Zahajte symbolicky letošní sezónu Cyklostezky Bečva společnou cyklovyjížďkou. Hned z několika měst Zlínského a Olomouckého kraje se v jeden okamžik rozjedou v sobotu 30. dubna cyklisté různými směry. Připojte se také vy!

Foto: www.cyklostezkabecva.com

„Společné starty budou připraveny v šesti městech, hodina vyjetí na Cyklostezku Bečva je shodná, a to v 10 hodin dopoledne,“ prozradil místostarosta města Jiří Pernický (NEZ). Konkrétní místa společného startu jsou ve městech Valašské Meziříčí – letní koupaliště, Vsetín – Ohrada (U Splavu), Horní Bečva – pod přehradou, Hranice – stadion SK Hranice, Lipník nad Bečvou – náměstí T.G. Masaryka, Přerov – občerstvení u lávky U tenisu.

Cílem vyjížďky se může stát město Rožnov pod Radhoštěm, kde bude od 12 do 16 hodiny připraven zábavný program. „V Gibbon parku budou probíhat různé soutěže pro děti, jízda zručnosti a další doprovodný program. V 15 hodin se bude losovat tombola,“ prozradil vedoucí oddělení regionálního rozvoje Daniel Šulák. Pro všechny účastníky společné jízdy je připraven malý symbolický dárek.

„Na přípravě akce se shodly města a obce ležící na Cyklostezce Bečva a letošní historicky první ročník určitě nezůstane ročníkem posledním. V této tradici hodlají všichni partneři pokračovat i v letech následujících,“ uzavřela ředitelka Hranické rozvojové agentury Michaela Škrobánková. Více na www.cyklostezkabecva.com

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*