Solární panel a akumulátor, Malý dobrodruh
Tahle vychytaná věcička se bude hodit kdekoliv. Foto: www.4camping.cz

Hledáte něco skutečně originálního, čím potěšit svou drahou outdoorovou polovičku? Co byste řekli na solární panel, vychytanou trekovou hůl, stan, spacák či karimatku i do sněhu? A pár tipů máme i na zajímavé dárky dětem, babičkám a dědečkům…

Vychytaná treková hůl: Trojdílná treková hůl Photosystem Alu speedlock slouží jako klasická opora při chůzi a zároveň má propracovaný systém nahrazující stativ fotoaparátu nebo kamery. Je velmi odolná a lehká. Koupíte na www.4camping.cz za 1 712 Kč.

Solární panel a akumulátor na cesty: Set solárního panelu a záložního akumulátoru Goal Zero Guide 10 Plus solar recharging Kit zajistí nabití AA a AAA baterií, mobilů, tabletů nebo GPS pomocí energie pouze ze slunce. Akumulátor lze samostatně nabíjet přes USB a využít i bez solárního panelu. Prodává www.4camping.cz za 3 980 Kč.

nůž, Malý dobrodruh
Bez nože se na výletech a túrách neobejdete. Foto: www.4camping.cz

Každý muž má v kapse nůž: Švýcarský nůž Victorinox RangerWood 55 má ergonomicky tvarovanou střenku z tmavého ořechového dřeva, velkou čepel, pilku, vývrtku, otvírák na konzervy a lahve, malý šroubovák a nerezový kroužek na klíče. Prodává www.4camping.cz za 1 918 Kč.

Perfektně izolující spacák: Spací pytel MAGMA+ SF má optimální poměr mezi váhou, objemem a tepelně izolačními vlastnostmi. Má extra izolační vrstvu od kolen dolů a je určený pro postavy kolem 175 cm výšky. Prodává www.4camping.cz za 2 295 Kč.

Karimatka na léto i do sněhu: Lehká, odolná a velmi teplá karimatka Thermarest Neoair All Season Regular je vhodná pro celoroční použití. Dodává se vč. obalu, mini pumpy a opravné sady. Koupíte na www.4camping.cz za 3 762 Kč.

Stan do kempu i na treky: Samonosný turistický stan SUMMIT 2  je určený pro dvě osoby. Má tuhou konstrukci, která odolá silnému dešti i větru. Výhodou je prostorná apsida na zavazadla. Stan lze postavit i bez ložnice. Koupíte na www.4camping.cz za 3 799 Kč.

nůž, Malý dobrodruh
Čelovka vám výborně poslouží i v domácnosti. Foto: www.4camping.cz

Čelovka pro celou rodinu: Univerzální čelová svítilna TIKKA+ je určena pro všechny outdoorové aktivity. Osvětlí blízké okolí, ale zároveň poskytne dost světla i pro jízdu na kole či běh (110 lumenů, 50 metrů). Má posilovač výkonu Boost pro dočasné zvýšení maximálního výkonu, červené světlo a režim blikání, pro signalizaci polohy. Prodává www.4camping.cz za 960 Kč v různých barevných variantách.

Odolný nafukovací člun na řeku i k rybníku: Člun Fish Hunter FH 280 je z velmi kvalitního PVC. Je vybaven odtokovými kanálky, držákem prutu na rybaření, držáky vesel, 2 brašnami a držáky pro zavěšení elektromotoru SBM 18. Prodává www.4camping.cz za 4 399 Kč.

 

+ dva tipy navíc:

Pro babičku a dědečka fleecové boty: Boty Hut Booties od Sea to Summit mají 4 mm silnou voděodolnou podrážku a jsou z velmi hřejivého materiálu. Jsou vhodné do kempu, na chatu ale i na každodenní použití. Koupíte na www.4camping.cz za 635 Kč.

cestovní podhlavník, Malý dobrodruh
Žirafku si děti jistě oblíbí. Foto: www.4camping.cz

Žirafa pro klidný spánek dětí na cestách: Cestovní podhlavník zajistí dětem během spánku na cestách nezbytnou podporu pro jejich krk. Výplň je z polyesterových kuliček, které působí relaxačně a jsou velmi pohodlné. Koupíte na www.4camping.cz za 279 Kč.

Více informací na www.4camping.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*