Tohle místo jsme letos o prázdninách otestovali na vlastní kůži a musíme přiznat, že co týká vybavenosti pro rodiče s dětmi (i miminky), je naprostou špičkou. Takže se vydejte do Kašperských hor!

Nádherná příroda, klid a designový luxus – toho všeho si můžete dopřát i s dětmi.

Luxusní designové vily na samotě zvané Rajsko v CHKO Šumava jsou na krásném místě, uzpůsobené pro rodiny s dětmi, což znamená, že jsou nejen komfortní, ale také velmi bezpečné. 
Co vás čeká:
Dvě zcela oddělená mezonetová apartmá mají výhled do okolní přírody nad řekou Otavou. V každém z nich si v klidu odpočine až 8 osob, mají velký, vzdušný a velmi světlý obývací pokoj spojený s kuchyní, oddělené WC a šatnu. Terasa je vybavena lehátky, koupelny se dvěma umyvadly, sprchou a odděleným WC. V každém z apartmá je dětská postýlka.

Interiér vil je postaven na volném prostoru, ale nechybí zde žádný z vychytávek pro děti, které zde pobyt hlavně rodičům zpříjemní.

Cena: Na jaře zde mají nyní akční cenu 12 000 Kč/týden. V ceně je využití horských kol, wifi, vstup do dětského centra a mnohé další doprovodné služby.

Více informací na www.sumava-ubytovani.cz 
O autorovi: Zuzana Rybářová (255 dalších článků)

Mgr. Zuzana Rybářová, mediální konzultant a zároveň známá novinářka zaměřující se na cestovatelský sektor. Pracovala mj. jako šéfredaktorka časopisu Travel Digest, dnes je sama sobě šéfem v kreativní agentuře Amaze.cz, v níž působí především jako konzultantka v oboru Public relations. A samozřejmě: vede portál Malý Dobrodruh.cz a je pravidelným hostem pořadu Sama doma České televize. Více si o ní můžete přečíst zde: Zuzana Rybářová - profil.


(Visited 655 times, 1 visits today)

Související články

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*