Do sytosti si tady užijete komfortních sjezdovek a přitom za skipasy ani ubytování neutratíte zdaleka tolik jako v ostatních velkých lyžařských střediscích. Deštné v Orlických horách láká letos rodiny, party přátel i majitele firem na zajímavé akce pro zaměstnance. Potkat byste se tady mohli s jediným problémem: termíny zimních prázdnin se rychle obsazují!

Skiareál Sport Profi v Deštné, to je 7 vleků a 1 sedačková lanovka o přepravní kapacitě 5 300 osob za hodinu, 6 sjezdovek a snowpark. Foto: www.region-orlickehory.cz
Skiareál Sport Profi v Deštné, to je 7 vleků a 1 sedačková lanovka o přepravní kapacitě 5 300 osob za hodinu, 6 sjezdovek a snowpark. Foto: www.region-orlickehory.cz

Začněme sportovními lákadly, na ty jste asi nejvíce zvědaví. Jedná se o největší lyžařské středisko v Orlických horách a tak tady najdete skutečně komfortní zimní vyžití: čeká na vás šest sjezdový tratí, všech obtížností, o péřový sněhový dopad se stará výkonný zasněžovací systém a v dvou vzájemně propojených areálech najdete celkem sedm lyžařských vleků a sedačkovou lanovou dráhu. A pozor: jezdíte na jeden skipas, čímž hodně ušetříte!

Deštné v Orlických horách láká rodiny

Pokud máte děti a netoužíte po žádné divočině, ale zimní dovolené pěkně v poklidu, jste tady na správném místě. Doporučili bychom vám vydat se do menšího areálu Marta II. Vás vůz můžete zaparkovat přímo pod svahem – zdarma! Sjezdovka je zde široká a doslova ji lemuje dětská zábavná dráha se sněhovými boulemi a hračkami. Vyhlášená je i zdejší lyžařská škola, která se pyšní osvědčením APUL, dětským Yettiho hřištěm, dvěma provazovými vleky, pojízdným pásem SUNKID, dětským kolotočem a iglu stenem. Součástí areálu je také půjčovna a servis veškerého vybavení.

Deštné je i pro profíky a snowboardisty

Jste-li naopak zkušení lyžaři či pokud jste podlehli snowboardingu, vydejte se do většího areálu Marta I. Ta se honosí černou „Závodní“ sjezdovkou, červenou „Sportovní“ , modrou „Turistickou“. Právě snowboardisté a profíci si mohou zařádit v Gravity parku a velmi oblíbené je zde také večerní lyžování na sedačkové lanovce, které je v sezóně v provozu každý den od 18:00 do 21:00 hodin. To vám rozhodně doporučujeme vyzkoušet, protože krásně osvětlená Sportovní (červená) a Turistická (modrá) sjezdovka je jedním z nejatraktivnějších večerních lyžování v České Republice a vy si té krásy užijete na 2 100 metrech.

Deštné 2013: lesní Modrá a levnější ubytování než jinde

Letos se navíc můžete těšit hned na několik zajímavých novinek: Výrazně byla rozšířená unikátní lesní část modré sjezdovky, mají zde zbrusu nový odbavovací systém, který nabídne mimo jiné i možnost levnějšího lyžování a sledování výkonů!

Rodinný penzion Satelit v Deštné v Orlických horách.
Foto: http://www.region-orlickehory.cz/ubytovani/

Kde se v Deštné ubytovat:

Podívejte se na http://www.region-orlickehory.cz/ubytovani-destne-v-orlickych-horach/. Najdete tam skutečně širokou nabídku ubytování v Deštné, a to všech cenových kategorií i forem ubytovacích zařízení od hotelů přes penziony až po apartmány.

Zajímavosti z ceníku: 
– děti do 5 let v doprovodu dospělé osoby zdarma
– slevy pro seniory od 60 let
– 2 hodinová a 4 hodinová jízdenka platí od času zakoupení u čipových karet od průchodu turniketem bodové jízdenky
– lyžařské výcviky od 244 Kč / den do celého arelálu!

Ostatní vybavenost:
Infocentrum, Bankomat, Bowling, Disco, Menší kryté bazény, Horská služba, Půjčovna čtyřkolek
Více informací na: http://www.region-orlickehory.cz/ubytovani-destne-v-orlickych-horach/

 

One Comment

  1. Pavel K says:

    Tak ono je v orlických horách co dělat i v létě, už se těším na kolo až vytáhneme, nebo vyrazíme s dětmi na chatu, to bude poezie

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*