Den plný zábavy si mohou užít rodiče s dětmi v neděli 9. června ve Velkých Karlovicích. U hotelu Galik se uskuteční tradiční Pohádková cesta lesem s doprovodným programem. Začátek registrace je v 9:30 hodin, na trasu mohou děti vyrazit celé dopoledne až do 12 hodin. Vstup je zdarma. Pro případ špatného počasí bude připravena i „mokrá varianta“.

Zatímco loňský ročník byl zasvěcen večerníčkům, letošním tématem jsou Čáry a kouzla. Malí návštěvníci tak potkají při plnění úkolů v lese kolem hotelu Galik různé známé pohádkové postavy s nadpřirozenými schopnostmi. Kdo splní všechny úkoly na pohádkových zastávkách, dostane v cíli odměnu. Masky jsou vítány – ty nejhezčí získají ceny.

Děti si také budou moci užít zábavu při soutěžích, na skákacím hradu či řetízkovém kolotoči. Na terase hotelu Galik se při dobrém počasí budou servírovat grilované speciality, děti si mohou u ohniště opéct špekáčky.

Pořádající Resort Valachy nabízí také další možnosti zábavy pro rodiny s dětmi. Po skončení Pohádkové cesty lesem mohou rodiče s dětmi vyrazit za další zábavou do termálních bazénů Wellness Horal v blízkém hotelu Horal, zdolávat Lanový park Horal nebo poznávat zajímavosti přírody CHKO Beskydy na Kulíškově naučné stezce. Ta vede okolím hotelu Horal v délce 2,5 km. Jejím pomyslným průvodcem je kulíšek – vzácná a chráněná sova žijící ve Velkých Karlovicích. Děti si mohou kulíška odvézt také domů. Restaurace a grilovací terasa hotelu Horal nově nabízí Kulíškovu specialitu s plyšovým kulíškem v ceně.

Milovníci cyklistiky mohou vyrazit na cyklostezku Bečva nebo do nedalekého Bike parku Kyčerka.

Větší děti mohou využít také půjčovnu segway s nabídkou projížděk s průvodcem u hotelu Horal. Novinkou je pravidelná sobotní Dětská golfová akademie na Golfovém hřišti Horal. Koná se každou sobotu od 13:30. Dětem se věnuje zkušený lektor, vybavení je jim zapůjčeno.Pohádkový les1

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*