Sníh taje, dny se prodlužují a venkovní teplota stoupá. Ano, to je jaro! Už víte, v čem pošlete své děti v chladnější rána do školky a školy? Hitem letošního jara je vše z fleecu. S tímto trendem přichází i dětská kolekce mikin od Reimy.

1. Fleecová mikina Pregel Design by real Kids

fleecová mikina, Malý dobrodruh
Fleece je nejen příjemný, ale hlavně hřeje. Foto: www.reima.com

Unikátní fleecová mikina s dekorací navrženou samotnými dětmi. Veselé příšerky jsou vyřezané do fleecu a pokrývají celou mikinu. Mikinka má i speciální patentky Play Layers pro vepnutí do bund Reima. Prodává Skibi.cz za 840 Kč.

2. Funkční mikina Mufrid na každý den

Není mikina jako mikina. Mufrid vypadá jako obyčejná mikina, ale přitom dobře odvádí vlhkost dále od těla a příjemně hřeje. Skvěle se hodí jak do školky, tak i na hřiště, kde děti potřebují pohodlí i funkčnost kvůli neustálému pohybu. Prodává Skibi.cz za 840 Kč.

3. Fleecová mikina Najum se severským designem

Celopotištěná mikina z pleteného fleecu, který na první pohled vypadá jako klasický pletený svetr. Krásně odvádí vlhkost od těla a udržuje příjemné teplo. Prodává Skibi.cz za 1 099 Kč.

4. Fleecový set Errai

fleecový set, Malý dobrodruh
Zabalte své nejmenší do fleecu. Foto: www.reima.com

Dětský fleecový set z pleteného fleecu s veselými žabáky, který svým vzhledem velmi připomíná klasickou pletenou vlnu. Protože fleece dobře odvádí vlhkost dále od těla, budou děti v suchu, teple a pohodlí i během aktivního pohybu. Prodává Skibi.cz za 1 240 Kč.

5. Dívčí polarfleecová mikina Botein

Sportovní dívčí mikina Botein je vyrobena z antibakteriálního a hřejivého fleecu. Skvěle se hodí do chladného počasí, kdy potřebujete udržet příjemnou tělesnou teplotu. Mikina velmi dobře odvádí vlhkost i při zvýšené aktivitě. Prodává Skibi.cz za 1 099 Kč.

6. Chlapecká polarfleecová mikina Draco

Sportovní chlapecká mikina Draco je vyrobena z antibakteriálního a hřejivého fleecu. Skvěle se hodí do chladného počasí, kdy potřebujete udržet příjemnou tělesnou teplotu. Mikina velmi dobře odvádí vlhkost i při zvýšené aktivitě. Prodává Skibi.cz za 1 099 Kč.

Více na www.skibi.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*