Prožít víkend plný her, zábavy a pohádkového dobrodružství je přesně to, co děti chtějí. V sousedním Německu máte příležitost navštívit pěknou řádku zábavních parků a každý přináší letos nějaké novinky. I když každé dítě má samozřejmě trochu jiný vkus, výletem do zábavního parku nelze nic pokazit.

LEGOLAND Deutschland slaví 10. narozeniny

LEGOLAND Deutschland, Malý dobrodruh
Milovníkům stavebnice udělá Legoland zaručeně radost. Foto: CK Neckermann

Legoland potěší zejména milovníky proslulé stavebnice. Modely z více než 50 000 000 kostiček LEGO se nachází na území velikosti 26 fotbalových hřišť. Naleznete tu osm tematických oblastí s více než padesáti atrakcemi. Například horskou dráhu, na níž pojedete rychlostí 60 km/hod., dvanáctimetrový vodopád nebo setkání s ohnivým drakem. Malí badatelé budou obdivovat žraloky a rejnoky v podvodním světě nebo se vydají na expedici do hluboké exotické džungle.

„Rok 2012 je pro LEGOLAND Deutschland v bavorském Günzburgu výroční. U příležitosti 10letého fungování jsou připraveny velkolepé oslavy,“ říká Pavla Sotonová z Neckermann CK. „Hosté se mohou těšit na nejrůznější představení, narozeninová překvapení a také na novou atrakci, která návštěvníky doslova vynese do vzduchu. Jmenuje se „Flying Ninjago“ a zažijete na ní dobrodružství turbulencí ve výšce 22 m. Neckermann CK sem pořádá autobusové zájezdy a velké skupiny jako školy či školky mohou využít skupinové slevy,“ dodává Sotonová.

Tip na akce:

Čínský národní cirkus

Hlavní atrakcí letošní sezóny je akrobatická show Lego Ninjago prezentovaná Čínským národním cirkusem od konce června až do 9. září. Čínský národní cirkus se vrací po velmi úspěšné loňské sezóně s novým programem.

Český den v Legolandu

LEGOLAND Deutschland společně s Neckermann Cestovní kanceláří  připravili na státní svátek 28. 9. 2012 velkou akci „Český den“ s originálním programem. Návštěvníci se mohou těšit na napínavé workshopy pro malé i velké, aktivně se zapojit do stavění obrovské mozaiky české a německé vlajky z více než 30.000 LEGO kostek a obdivovat známé stavby a krajiny při exkluzivní prohlídce s průvodcem v MINILANDU, který tvoří část srdce parku LEGOLAND Deutschland a je vytvořen z více než 25 miliónů LEGO kostek.

EUROPA-PARK

Europark, Malý dobrodruh
Až 100 strhujících atrakcí nabízí ojedinělé dobrodružství. Foto: CK Neckermann

EUROPA-PARK je dnes největším zábavním parkem Německa a nabízí výběr z evropských zajímavostí na jednom místě. Na rozloze 85 hektarů nabízí více než 100 strhujících atrakcí. Můžete zde zažít bleskové zrychlení na dráze „Blue fire Megacoaster“ z 0 na 100 km/hod. za 2,5 vteřiny, rodinnou objevnou cestu po sopečném ostrově Island nebo poznávat svět divokých pirátů z Batávie z opravdového voru. Novinkou je gigantická dřevěná horská dráha, která je 1050 m dlouhá, dosahuje výšky 40 m a poletíte na ní rychlostí přes 100 km. Další novinkou je zážitkový hotel ve stylu Nové Anglie Bell Rock.

Tip na akce:

Fotbalový den

18. srpna od 9 hodin najdete v Europa-parku spoustu fotbalových soutěží, hvězdy bundesligového týmu FC Shalke 04, s nimiž se budete moci třeba vyfotit nebo můžete vyhrát nejrůznější upomínkové předměty.

Večer, jak na Divokém západě

Vůně střelného prachu ve vzduchu, hrací karty na stole a ostří hoši bojují o srdce krásných žen. Na Divokém západě ve „Western saloonu“ Europa-parku 6. a 27. září 2012 od 19 hodin.

 

Více informací na www.ckneckermann.cz

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*