Každý rok je to tu znovu – děti usednou nad papíry, aby napsaly Ježíškovi, co chtějí najít pod stromečkem. Co jim to letos trochu ozvláštnit? Třeba razítky s českými nápisy (mnohdy vtipnými) či fixami, s nimiž mohou napsat svá přání na okno? Děti to bude bavit a vy budete mít dárky neustále před očima, takže nehrozí, že byste na cokoliv zapomněli.

Aladine tvoření
Každý rok píší děti Ježíškovi, co chtějí najít pod stromečkem. Foto: www.aladine.cz

“Děti dnes tráví tolik času u televizí a jiných obrazovek, že je dobré je u jakékoliv příležitosti od nich zvednout a co nejdéle je udržet u nějaké tvůrčí činnosti, kdy rozvíjejí svou fantazii i motoriku. Psaní dopisů Ježíškovi je ideální příležitostí, protože děti přirozeně baví a vy jim jej ještě můžete zpestřit netradičními kreativními pomůckami. Barevný, obrázkový dopis můžete dát samozřejmě tradičně za okno, anebo si jej děti můžou ozdobně napsat přímo na okno, což je v celé Evropě velký trend, který přichází i k nám,” říká Martina Linková, která vede kreativní dílny a art shop Aladine.cz, a přidává rovnou několik tipů, jak Ježíškovi napsat netradiční dopis:

Dopis Ježíškovi za okno? Ne, na okno!

Aladine fixy na okno
Fixy Colors windows. Foto: www.aladine.cz

Malování na okna je rozhodně dovoleno s fixy Colors windows či Vánoce a adventní barvy. Vyzkoušejte to klidně už s dopisem Ježíškovi. Proč dávat dopis za okno, když se dá napsat rovnou na okno? Kromě toho si těmito fixami můžete vánočně vyzdobit všechna okna, zrcadla, obklady, zkrátka všechny lakované a hladké povrchy, stejně tak vločkami a čímkoliv dalším, co vás napadne. A pozor: touhle kreativní činností posílíte i motoriku svých dětí, protože při malování na vertikální rovinu, jako je okno nebo zrcadlo, si správně uvolní rameno a můžou trénovat psaní mnohem lépe. O tom, že je to zajímavější, ani nemluvě… Sadu pěti křídových fixů v zářivých barvách, které se dají snadno setřít suchou utěrkou, koupíte za 199 Kč.

Milý Ježíšku, trocha vtipu neuškodí

Razítka StampoScrap Dopis Ježíškovi, to je originální sada gumových razítek s českými nápisy, kterou ale rozhodně využijete po celý rok. Obsahuje 35 ks razítek, z čehož je 27 nápisů a 8 drobných doplňujících razítek, která oživí nápisy, přidají vtip či emoční náboj. Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu a koupíte je na www. aladine.cz za 290 Kč.

Ulítle ulítlé Vánoce

Aladine razítka Dopis Ježíškovi
Aladine razítka Dopis Ježíškovi. Foto: www.aladine.cz

Razítka StampoScrap Ulítlé Vánoce vám dovolí nakombinovat přání Ježíškovi s legračními obrázky. Razítka vás překvapí svým humorem, ale i detailním zpracováním. Motivy spojuje drobný grafický prvek, celá sada tak spolu krásně ladí. Jednotlivé motivy lze vzájemně kombinovat, seskládávat je dohromady, nebo si vymýšlet vánoční krajinky. Razítka jsou určena na výrobu přáníček, do alb, deníčků, na visačky, vzkazy, ale i na výrobu dárečků a vtipných vánočních ozdobiček. Mají hluboký reliéf a hodí se na potisk textilu, ale i do keramiky a do jiných hmot. Koupíte je i s černým razítkovacím polštářkem na www.aladine.cz za 290 Kč.

Stampo Noel Vánoce, to je sada razítek v češtině, které upotřebíte nejen na dopis Ježíškovi, ale také na přáníčka, visačky, věnování, cedulky na stůl, vánoční ubrus… V kompletu je dostanete i s krásnými vánočně barevnými poduškami, takže jste připraveni na tvoření doslova během sekundy. Koupíte je na www.aladine.cz za 199 Kč.

Více na www.aladine.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*