Bylo nebylo jedno kouzelné místo na Žitném ostrově. Dříve se to místo jmenovalo Čalovo, ale novodobí slovenští panovníci ho přejmenovali na Velký Meder. Ze země tam vyvěrá živá voda. Kdo se do té vody namočí, toho přestanou bolet svaly i klouby. A děti se tam vyblbnou dosytosti!

Termální lázně Thermal Corvinus
Termální lázně Thermal Corvinus. Foto: www.thermalcorvinus.sk

Termální lázně Thermal Corvinus se mohou stát pohádkovým světem i pro vás a vaše děti. Zahrajte si třeba na královskou rodinu ze sousedního českého království a užijte si i za hustého sněžení pobyt ve vodě, která se v zimních měsících pohybuje mezi 28 a 38 °C. Maminka královna si dopřeje příjemnou masáž a kosmetiku, aby jí to slušelo. S tatínkem si pak užijí miliony šimravých bublinek ve vířivce nebo si spolu mohou odpočinout v nových saunách či solné jeskyni. Tatínek král se pak vydá do místního vinném šenku a děti si mezitím mohou pohrát na interiérovém hřišti nebo se vrhnout do vln sedmi krytých a polokrytých bazénů s vodními tryskami a masážními sprchami. Všichni se pak mohou sejít v rodinném zábavním bazénu. Večerní atrakcí se pak jistojistě stanou osvětlené tobogány.

Termální lázně Thermal Corvinus
V Mederu si užije zábavu celá rodina! Foto: Foto: www.thermalcorvinus.sk

Hladem ani žízní vaše královská rodina určitě trpět nebude, protože už na vás v areálu lázní čeká prostřený stůl v místní restauraci. A chcete-li si koupit nějaký suvenýrek nebo cokoli užitečného, je vám samozřejmě k dispozici také malý obchůdek.

Kolik že to bude vaši královskou rodinnou kasu stát? Pakatel! Kdo nevěří, ať tam běží, nebo ať se podívá na www.thermalcorvinus.sk

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*