Asi každý zná naše nejvyšší hory Krkonoše jako skvělé místo kam na lyže. Víte ale, že Krkonoše jsou ideálním místem pro strávení dovolené v jakémkoli ročním období a jsou vhodným místem pro všechny věkové skupiny lačné po sportovních aktivitách? V poslední době jsou čím dál více populární pro rodiny s dětmi. Čistý horský vzduch, krásná příroda a pestrá nabídka volnočasových aktivit z nich vytvářejí jedinečné místo pro zábavu a načerpání nových sil.

Zima v Krkonoších je zárukou sněhu i dobrého lyžování. Foto: Region-tour.cz

Krkonoše – ráj  pro celou rodinu

V zimě milovníci zimních sportů mohou zamířit do těch největších skiareálů jako je Špindlerův mlýn, Černá hora-Pec, Harrachov a mnoha dalších. Součástí areálů  bývají dětské lyžařské školy, mnohde nechybí vyhřívané herny a babysitting. Pro děti je připravena řada atrakcí jako například jízda na sáňkařské dráze, slalomové překážky či třeba jízda rolbou. V letní sezóně se lyžařská střediska mění ve všesportovní areály, která vás nejen vyvezou za turistikou na hřebeny hor, ale také vás překvapí množstvím outdoorových aktivit a atrakcí. Užijete si zde bláznivé jízdy na horských kárách, lanové parky, bobové dráhy, půjčovný horských koloběžek a mnohé další. Pro děti jsou taktéž připraveny zajímavé pohádkové a naučné stezky. Stačí si jen vybrat kam se vydat za sportem a zážitky. Podívejte se na všechny tipy na výlety v Krkonoších.

Překrásné výhledy i pohádkové naučné stezky v Krkonoších nadchnou dospělé i děti. Foto: Region-tour.cz

Špindlerův mlýn, ideální místo pro vaši dovolenou

Každý kout Krkonoš má co nabídnout. Nejlepší zázemí a služby vám zcela jistě nabídne Špindlerův mlýn. Výborná dostupnost, nabídka služeb od bankomatů, restaurací až po místní Aquapark. Ve Špindlu na vás čeká plno zážitků a o zábavu budete mít postaráno za každého počasí. Ubytování ve Špindlerově mlýně si také vyberete v různých cenových kategoriích a zejména výborná je nabídka ubytování pro rodiny s dětmi. Je na vás, zda se necháte hýčkat v některém z luxusních hotelů nebo dáte přednost pobytu v penzionu či horské chatě.

Krkonoše jsou rájem i pro rodiče s nejmenšími dětmi v kočárcích. Foto: Region-tour.cz

A na co se můžete v zimě těšit?

Upravené sjezdovky na vás čekají ve Sv. Petru, na Hromovce, Medvědíně, v Horních Mísečkách či na okraji města u Labské přehrady. Můžete si zabruslit na přírodním kluzišti, vyzkoušet snowtubing či třeba v aquaparku spolu s dětmi sjet některý ze tří tobogánů. Ve městě je několik tenisových kurtů, minigolf i bobová a opičí dráha.

Špindlerův mlýn stojí za návštěvu v každé roční období. Foto: Region-tour.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*