Nádherná, nedotčená krajina kam až oko dohlédne, domov romantického básníka Adalberta Stiftera. Skvělé turistické terény s poměrně značným převýšením a dech beroucí rozhledy do širokého kraje. Můžete zde hrát golf, tenis, jezdit na kole, podnikat výlety nebo jednoduše odpočívat v hotelové wellness oáze. To vše nabízí čerstvě otevřený rakouský AIGO Familien- & Sportresort****S v trojmezí Rakouska, Německa a České republiky malém městečku Aigen v Horním Rakousku.

hotel v Rakousku, Malý dobrodruh
Dopřejte sobě i svým dětem dovolenou snů. Foto: www.aigo.at

Zbrusu nový AIGO Familien- & Sportresort uspokojí svou nabídkou celou rodinu. Hotel má vkusný, stylový design s moderními pokoji a apartmány. Volnočasový areál nabízí nejen sportovní vyžití, ale i nádherné prostředí k odpočinku.

Na takřka 40.000 m² najdou děti i mládež vše, co je zárukou podařéné dovolené: venkovní areál s tenisovými kurty a hřišti pro míčové hry.Vevnitř je velká herna na třech podlažích, kde lze hrát kuželky, volejbal, košíkovou, stolní tenis, billiard nebo jít cvičit do fitness centra či na aerobik. Kulturní program jistí vlastní kino. Indoor-Funpark nadchne lezeckou stěnou, skluzavkami i počítačovými hrami. Ti nejmenší mají k dispozici dětský klub Aigolino s profesionálním dohledem od 9.30 do 18.00 hod.

Wellness pro celou rodinu

Sauna, Malý dobrodruh
Odpočinek čeká jak velké, tak i malé návštěvníky. Foto: www.aigo.at

V rodinném wellness areálu jsou tři dětské bazény a celoročně vyhřívaný venkovní bazén. Dospělí se mohou uchýlit do vlastního světa saun s vířivkami nebo odpočívat na velké slunečné terase. Sem mají přístup děti až od 16 let.

Golfová nabídka

Uprostřed této kouzelné krajiny, 13 kilometrů od hotelu, vyrostlo před více než dvaceti lety golfové hřiště, jedno z nejidyličtějších v celém Rakousku. Investoři byli velkorysí, postavili rovnou hřiště dvě: klasickou mistrovskou osmnáctku parkového charakteru, z velké části obklopenou lesy, a devítku Panorama Course, která je tréninková, ovšem celkem náročná díky převýšením. Resort leží ve výšce 600 metrů nad mořem, ale díky hřebenu Šumavy, který jej chrání od severu, je zde slunečné, teplé mikroklima, jaké byste tu nečekali.

Více informací www.aigo.at.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*