Byli jste už ledackde a jen tak něco vás nenachne? Pak pro vás máme zajímavý tip na hóódně netradiční dovolenou.  Co byste řekli rodinné fotocestě na Maltu?

Marsaxlokk, Malta, Malý dobrodruh
S fotoaparátem se vydáte lovit i snímky do kouzelného Marsaxlokku. Foto: Maltská centrála cestovního ruchu

Fotografovat je skvělé, zlepšovat se ve focení je skvělé, cestovat je skvělé! Kreativní institut Amaze to vše spojil a pořádá fotokurzy na Maltě, úžasném fotogenickém ostrově ve Středomoří!

Pohoda v hledáčku objektivu:

Není to klasický fotokurz ani tradiční poznávací dovolená. Je to kombinace obojího – tedy příjemná dovolená se vším, co k tomu patří: s památkami, trhy, nákupy, odpočinkem. Ale její součástí budou přímo v terénu i lekce cestovatelského focení s Janem Rybářem, známým novinářem, spisovatelem a fotografem (vítěz soutěže Czech Press Photo), který vás naučí tajné triky, s nimiž budete doslova okamžitě fotit lépe.

Lektor pořád po ruce:

Znáte ten pocit, kdy něco fotografujete a říkáte si: Kéž by mi někdo poradil, jak tu fotku udělat ještě lépe! A právě na této cestě tam ten „někdo“, tedy Jan Rybář, bude. Při výletech Vám bude na místě radit, jak dostat ze svého aparátu maximum. Bude to tedy nenásilná kombinace teorie a praxe.

Jak to bude probíhat v praxi: Vyrazíte na slavný rybí trh – lektor vám na úvod řekne pár praktických rad: na co si dát pozor, co bude fungovat a co ne. A pak prostě půjdete fotit, někdo ve skupině, někdo na vlastní pěst. Kdo chce, může se oddělit, dát si někde kávu, připojit se třeba za chvíli a zkonzultovat svoje fotoúlovky či fotoproblémy. Zkrátka: žádný stres!

Jak to spojit s rodinnou dovolenou: Zatímco vy budete na svých fotolekcích v terénu pořizovat krásné obrázky, dovolenou na Maltě si rozhodně užijí i vaši blízcí, kteří se nebudou fotokurzu účastnit, ale užít si jen příjemné pohody (ať už na pláži či při individuálních výletech).

Datum: 2 . – 9. 6. 2012, Cena: 19 990 Kč

Kontakt: http://www.amaze.cz/, www.malta-dovolena.cz, info@striatours.cz, telefon: 602 603 343

Tags:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*