Mnoho Čechů si chce dovolenou užít i se svými čtyřnohými miláčky. Existuje však málo hotelů, kde jsou psi vítání. V rakouském Stegersbachu však existuje hotel, kde budou vašeho zvířecího přítele doslova rozmazlovat.

Dovolená se psem, Malý dobrodruh
Vezměte svého pejska v létě na dovolenou. Foto: www.larimarthotel.at

„Pes ve čtyřhvězdičkovém hotelu? Ale jistě! Jakýkoli, kdykoli. Není důvod vzdát se krásné dovolené jen proto, že nemáte s kým svého pejska nechat,“ říká Johann Haberl, majitel hotelu Larimar ve Stegersbachu. Majitelé psů tady mají vyhrazené spodní patro a všechny pokoje mají dokonce oplocenou předzahrádku. Stačí tak otevřít dveře a pejsek se může jít venčit sám. Spát pak může tak, jak je zvyklý. V pelechu, na sedačce nebo s majitelem v posteli. „Zakazovat tyhle věci je nesmysl. Psi u nás mají špičkový servis. Hned u venkovních dveří je umístěna koupelna s umývadlem pro malé rasy a sprcha pro velká plemena. A aby psům – nebo snad majitelům – nebylo líto, že psi nesmějí do wellness areálu, mají blízko hotelu vlastní psí bazén. Miska a granule na pokoji jsou samozřejmostí,“ upřesňuje Johann Haberl.

Vrcholem péče o pejsky v Larimaru je tzv. dog sitting. Chcete-li, můžete pejska svěřit zkušené chůvě, která ho pohlídá, nakrmí, vyvenčí…, zkrátka postará se, aby nebyl smutný, zatímco vy budete hrát golf na jednom ze tří zdejších krásných hřišť. Díky tomuhle všemu nebude pes na překážku vám, ale ani ostatním hostům.

Co dělat a vidět ve Stegersbachu

Stegersbach leží v rakouském Jižním Burgenlandu. Energii můžete načerpat při procházkách mírně kopcovitou krajinou porostlou lesy a vinicemi s lahodným vínem, ve špičkových termálních lázních, při golfu nebo cyklistice. V Larimaru si můžete dopřát unikátní šaolinské masáže v podání mistrů ze známého čínského kláštera. Pokud chcete najít šaolinský klid, můžete se s mnichy vydat na krásnou louku kolem rybníka a zacvičit si Taiji, lekce Qi Gongu, Kung Fu či na speciální terapeutické masáže zvané Tuina nebo na léčivou proceduru Gua Sha.

Více na www.larimarhotel.at.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*