Tohle je originální tip na ubytování, který nám poslala Jana z Prahy, maminka dvou holčiček. Je určený všem, kdo hledají dovolenou u moře s dětmi, dovolenou v Chorvatsku s pěknou přírodou, domácí atmosférou, klidem a nevšedními zážitky. Žádný velký hotel plný Čechů a přeplněné pláže. Vítejte ve Ville Ana Dingač  na poloostrově Pelješac.

Chorvatsko, Malý dobrodruh
Chorvatsko stále vítězí mezi místy, kde lidé tráví svou dovolenou. Foto: www.dubrovnik-online.com

Villa Ana Dingač stojí na okraji vesničky Borak na poloostrově Pelješac, druhém největším svého druhu v Chorvatsku. Ovšem pozor, tady se nacházíte v nerušené přírodě, obklopeni nádhernými horami, vinicemi a háji olivovníků, a přitom jste u moře. Můžete sem přijet autem, ale to může být vzhledem k vzdálenosti poměrně náročné. Lepší je doletět do Dubrovníku, kam si pro vás přijede majitel vily Božo.

Ten je nadšený rybář a rád vás s sebou vezme rybařit tak často, jak jen vy – či i děti – budete chtít. Jeho žena Fany vám pak připraví skvělou chobotnici v římském hrnci a vy jí pod něj celou dobu můžete nakukovat a učit se vařit chorvatské delikatesy. Tady se totiž budete pohybovat a cítit jako doma.

Celkem tři apartmány v hezké vilce jsou zařízené velice moderně, s vlastním sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyní a terasou s výhledem na moře.

Chorvatsko, Malý dobrodruh
Chorvatsko bude i letos vyhledávanou dovolenkovou destinací. Foto: www.dubrovnik-online.com

Pláž s vybetonovanými platy se nachází 20 metrů od domu. Kdo dává přednost pozvolné oblázkové pláži, najde ji asi po pěti minutách chůze v centru Boraku.

A to nejlepší nakonec: Dům je obklopený vinicemi, a proto si u rodiny Daničić můžete zakoupit domácí víno Dingač. Je skvělé!

Více informací najdete na www.dubrovnik-online.com/anadingac/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*