Sunproof oblečení, Malý dobrodruh
Oblečení s vysokým UV faktorem ochání citlivou dětskou pokožku. Foto: www.reima.com

Ochrana dětské pokožky už od nejútlejšího věku se stala naprostou nezbytností. Proto patří k velkým hitům i oblečení s UV ochranou, které nejen dobře vypadá, ale především dokáže zabránit pronikání slunečních paprsků.

Dětská pokožka je mnohem citlivější než naše dospělá, navíc si všechno dobře pamatuje. Když jí v mládí „ublížíme“, pocítíme to navždy. K ochraně před slunečním zářením přispívá i důmyslné UV oblečení, které se stává v posledních letech samozřejmou součástí každého dětského šatníku.

„Vědecky je prokázáno, že UV oblečení nabízí mnohem dokonalejší ochranu před slunečním zářením než opalovací krémy. Navíc, na rozdíl od kosmetických přípravků, se nedá mechanicky setřít ani smýt, a samozřejmě odpadá i riziko v poslední době tak časté kožní alergické reakce,“ říká Kateřina Princová ze společnosti Skibi.cz.

Nejkvalitnější UV oblečení disponuje ochranným faktorem 50+. Jen pro představu: obyčejné bavlněné tričko chrání vaše dítě faktorem 5 až 10, takže pokud byste chtěli docílit stejné ochrany, museli byste svou malou ratolest navléknout rovnou do deseti obyčejných triček! UV oblečení si dítě rychle zamiluje, protože se v něm bude cítit příjemně a pohodlně. Je vzdušné, hodí se do vody stejně jako na souš a po namočení velmi rychle uschne.

Tričko Reima, Malý dobrodruh
Tričko Reima Barbados. Foto: www.reima.com

Kalhotky pro miminka i batolata

Dětské kalhotky Reima Marmara tvoří spolu s tričkem Barbados plážový komplet pro miminka a batolata a jsou perfektní ochranou při pobytu na slunci. Příjemný savý materiál s UV ochranným faktorem 50+ je naprostou nezbytností pro dětičky, které by jinak musely zůstat pouze ve stínu. Prodává www.skibi.cz za 840 Kč.

Koupací overal pro nejmenší

Skvělý overal pro miminka a batolata Reima Maracuya již od velikosti 56 je z lehkého rychleschnoucího materiálu s UV ochranným faktorem 50+, který maximálně chrání citlivou dětskou pokožku před slunečním zářením. Prodává Skibi Kids za 1 880 Kč.

Overal, Malý dobrodruh
Overal Reima Oahu. Foto: www.reima.com

Overálek místo župánku

Pohodlný froté overálek s kapucí a UV ochranou Reima Oahu využijete na pláži nebo u bazénu místo klasického župánku. Dítě do něj jednoduše převléknete z mokrých plavek. Proti slunci bude v overálku chráněno díky kapuci a měkoučkému savému přízovému materiálu s UV ochranným faktorem 50+. Overal má vpředu praktický dlouhý zip, dvě kapsičky a prakticky umístěné patentky v rozkroku. Koupíte na www.skibi.cz za 1 099 Kč.

Super tričko pro letní dny

Dětské froté tričko Reima Barbados s kapucí je zhotoveno z měkoučkého savého přízového materiálu s UV ochranným faktorem 50+. Pro větší ochranu zad má prodloužený zadní díl. Koupíte ho na www.skibi.cz za 949 Kč.

Tričko nejen do vody

Krásné lehké a strečové tričko Reima Azores může tvořit spolu s plenkovými plavkami Belize perfektní set na první venkovní koupání. Materiál příjemně chladí, rychle schne a samozřejmostí je UV ochranný faktor 50+. Koupíte ho na www.skibi.cz za 820 Kč.

Plenkové plavky, Malý dobrodruh
Reima Belize. Foto: www.reima.com

První plavečky pro miminka

Do plenkových plaveček Reima Belize můžete umístit vkládací plenku. Mají přiléhavý střih na nohavičkách i v pase a příjemný materiál dítě ochrání UV faktorem 50+. Koupíte na www.skibi.cz za 690 Kč.

Nezbytný klobouček

Dětský klobouček proti slunci Reima Tropical s UV ochranným faktorem 50+ je určený pro batolata a malé děti již od obvodu hlavy 46 cm. Klobouček má prodloužený zadní okraj pro ochranu krku a postranní šňůrky, které jej udrží na správném místě. Prodává Skibi Kids za 549 Kč.

Perfektní kšiltovka

V důmyslné kšiltovce Reima Alytos z lehkého materiálu s UV ochranným faktorem 50+ a prodlouženým zadním dílem pro ochranu krku bude dětská hlavička dokonale ukrytá před sluníčkem. Koupíte na www.skibi.cz za 549 Kč.

Zdroj informací: www.skibi.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*