Pokud pro vás nastal čas, kdy je třeba pustit se do rekonstrukce domu, či kanceláře, pak vás jistě bude potěší, že rakouská společnost EGLO připravila pro své příznivce nový katalog interiérových svítidel. Tento velký sortiment vám může poskytnout tu pravou inspiraci při přestavbě domova.

EGLO, Malý dobrodruh
Svítidla od společnosti EGLO vynikají moderním vzhledem a energetickou úsporností. Foto: www.eglo.cz

LED technologie, která si získává stále více příznivců, a to nejen díky svému modernímu, čistému a elegantnímu vzhledu, ale také pro nesporné úspory energie a peněz, má v katalogu opět své místo a přichází s řadou nových modelů. Za zmínku stojí například nová rodinka svítidel ALEANDRO, bodová svítidla QUARTO či OROTELLI nebo některé z LED stropních svítidel, která jsou k dispozici i se zabudovaným radiofrekvenčním senzorem či RGB měničem barev.

LED proužky

Významně byla rozšířena nabídka programu LED STRIPES, jejichž využití v interiéru i exteriéru má neomezené možnosti. LED proužky vytvoří kouzelnou atmosféru v kuchyni, koupelně, ložnici, obývacím pokoji, na terase či balkóně, využijete je také jako osvětlení ve skříních, policích a vitrínách. Inspirujte se na stránkách nového katalogu, jak vytvořit neopakovatelnou atmosféru ve svém bytě!

Energeticky úsporná svítidla

Pro ty, kteří ještě nepropadli kouzlu LED technologie, přináší EGLO i letos široký sortiment energeticky úsporných svítidel, ať už jsou to závěsná svítidla, stolní lampičky, bodová svítidla či stojací lampy. Vaši pozornost si jistě získají např. nové série svítidel BAYMAN, HANIFA nebo FENARI, a to nejen pro svou luxusně vyhlížející kombinaci skla a chromu, ale i pro krásné světelné odlesky, jež tato svítidla vytvářejí.

Futuristický vzhled

Úplnou novinkou katalogu je rodina svítidel COCOON, která je vyrobena z jedinečného materiálu s licencí EGLO, který je elastický, velmi odolný a snadný na údržbu. Svítidla COCOON mají díky speciální výrobní technologii naprosto originální tvary, jejich vzhled je působivý, neobvyklý, zajímavý a mnohdy až futuristický. Svítidla jsou velmi lehká a dokáží zaujmout pozornost v každém interiéru.

Sestavte si lustr podle nálady

Jste kreativní a máte rádi změnu? Pak právě pro Vás je tu nová kolekce MY CHOICE, která umožňuje sestavit si lustr v pohodlí domova. Podle momentální nálady či barvy interiéru si vyberete lustr požadovaného průměru a k němu jedno nebo více stínidel. Když Vás lustr omrzí nebo vymalujete v jiném barevném tónu anebo prostě jen zatoužíte po změně a nechcete do ní příliš investovat, jednoduše vyměníte stínidlo za jiné. Nabídka barev a vzorů je pestrá – jednobarevná stínidla, proužky, květinové vzory…

Novinek je v katalogu celá řada, proto doporučujeme všem, kteří chtějí získat přehled o celém sortimentu firmy EGLO, aby navštívili webové stránky www.eglo.com či využili e-shop na adrese www.eglo.cz nebo si přišli prohlédnout svítidla na vlastní oči do nově upraveného showroomu v Praze 9 – Horních Počernicích.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*