Opět je tu letní zmrzlinová party! Bude se konat 2. a 3. června v Praze a v Brně a všichni příznivci Ben & Jerry´s jsou zváni na kopeček zmrzliny zdarma!

Foto: www.benandjerry.cz

Oslavte začátek léta s legendární zmrzlinou Ben & Jerry´s! Pojízdný zmrzlinový scoop shop Ben & Jerry´s na čtyřech kolech přiveze ZDARMA zmrzlinové potěšení do centra Prahy a Brna. Jaký je lepší způsob k zahájení letního období, než s kopečkem jedné z bláznivých příchutí zmrzliny Ben & Jerry´s zdarma? Zapište si 2. června v Praze a 3. června v Brně do svých diářů a pozvěte všechny své přátele, aby se připojili ke zmrzlinovým oslavám. Přesná místa v obou městech budou odhalena týden předem na Facebooku Ben & Jerry´s Česká republika a na www.benandjerry.cz.

Cílem Ben & Jerry’s je spojit svou jedinečnou zmrzlinu, vyhlášenou pro své originální a bláznivé příchutě, s prémiovými obchody v České republice a zároveň zdůraznit, že produkty Ben & Jerry’s jsou vyráběny pouze z trvale udržitelných a Fairtrade ingrediencí té nejvyšší kvality. Společnost Ben & Jerry’s se zavázala k sociální odpovědnosti a platí svým mlékárenským farmářům prémiové ceny jako poděkování, že se tak výborně starají o své krávy a také o planetu. Farmářům, kteří pěstují Fairtrade kakao, cukr a banány, je garantována férová cena za jejich produkty. Tyto prostředky pak mohou investovat zpět do svých farem a komunit. Ben & Jerry’s používá výhradně vejce pocházející od slepic chovaných ve volném výběhu a dbá na to, aby dopad na životní prostředí byl co možná nejšetrnější, tím, že investuje do obnovitelné energie a prostřednictvím svých aktivit podporuje neutrální klima.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*