Oblíbené prodloužené víkendy v říjnu a listopadu se blíží (státní svátky v pátek 28. 10. a ve čtvrtek 17. 11.), přemýšlíte o programu? Eurolines má pro vás skvělou nabídku – až do 11. 12. 2011 můžete cestovat do 11 německých měst ve 2, ale zaplatí jen 1. Z Prahy, Brna nebo Plzně pohodlnými autobusy Eurolines, do Berlína, Drážďan a Mnichova dokonce třídou Business Class!

Eurolines, Německo, levné jízdenky
Foto: www.eurolines.cz

Opět je tu 1 + 1 ZDARMA! Skvělá akce, která Vám umožní cestovat ve dvou za cenu jednoho. Mimořádná nabídka akčních cen platí pro 2 obousměrné jízdenky na pevná data a pro termíny cest až do 11. 12. 2011.

Podmínky:

shodný termín a destinace na obou jízdenkách

není možné měnit nebo poskytnout další slevy

storno je možné pouze u jízdenek s pojištěním storna / zrušení cesty – využijte od Evropské Cestovní Pojišťovny za 190 Kč / osoba

nabídka míst na spoj je limitována

Stačí kliknout na Vámi preferovanou destinaci a budete automaticky přesměrováni na zakoupení jízdenky. Jízdenky můžete zaplatit pohodlně Vaší platební kartou a elektronické jízdenky vytisknout přímo z Vašeho počítače.

Cena do 1000,- Kč

Více informací na www.eurolines.cz

2 Comments

  1. Škoda že už to zrušili :o(

    • redakce says:

      Tak to se musime rychle podivat, co maji noveho, protoze meli vyjizdet s nejakou dalsi podobnou veci na podzim/zimu. A Vanocni trhy v Drazdanech apod. budou proste bajecne!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*