Halloween je svátek, kdy se děti převléknou do kostýmů a zažívají noc plnou zábavy. Proč se ale v tento kouzelný den nebavit již od rána? V lanovém centru Jungle Park se v sobotu 19. října pořádá už 4. ročník akce Magic Halloween. Pro děti je zde připraveno plno her a soutěží, které byste si neměli nechat ujít.

Halloween, Malý dobrodruh
Vyřežte si nejkrásnější dýni a bavte se s dalšími milovníky Halloweenu. Foto: www.junglepark.cz

Již minulé ročníky akce Magic Halloween ukázaly, že jeden z nejoblíbenějších svátků v anglicky mluvících zemích si postupně získává velkou oblibu i u nás. Ti, kteří si tento den chtějí užít už od rána, mohou využít poloviční cenu na vstupné, kterou dostane každý, kdo přijde v nějaké masce. Od 13.00 do 17.30 je pro děti připravena v areálu SKP Kometa Brno spousta tvoření, her a soutěží.

Ve vodním světě

Letošní ročník se ponese ve stylu “Vodního světa hastrmanů a dušiček“, tedy se můžete těšit, že tradiční kostlivce a čarodějky doplní také ryze česká strašidla. Žonglérské umění si budou děti moct vyzkoušet s hastrmanem Tatrmanem, přesnou mušku ověří při krmení vodníka Pepíka, hádankový kolotoč pulce Žbluňka zase potrápí jejich hlavičky. Šikovnost dětských prstíků bude třeba při malování hrníčků na dušičky či zdobení již tradičních halloweenských perníčků. Vodní víly mohou doladit svůj kostým stylovým šperkem, perlou od víly Amálky či si vyrobit škrabošku na vodnický bál a kluci vodníci se asi neobejdou bez klasického hastrmanského klobouku. Poté, co děti prozkoumají poklady běličky Terky či tajemství hastrmanských hrníčků, se budou moct zaposlouchat do zvuků jezerní říše, uhádnout stopy zvířat, či odhalit, co skrývají tajemné letokruhy sovy Kukuly. Snad jim po všech aktivitách zbude ještě energie na překonání Halloweenské vodnické dráhy.

Salón krásy pro kouzelné bytosti

Po každoročním velkém úspěchu Kouzelnického salónu krásy, si i letos budou moci čarodějky, kouzelníci, vodnice i hastrmani vyladit svůj vzhled speciálním Halloweenským make-upem, účesem, manikúrou či tetováním.

Ke zklidnění a příjemnému přispěje v 15.00 kouzelnické vystoupení. Strašidýlka, víly, hastrmánci a další tajemné bytosti se mohou těšit také na soutěž o 10 nejhezčích masek, čeká na ně odměna v podobě halloweenských dortů.

Nejkrásnější dýně

S příchodem soumraku v 17.30 bude vyhlášeno 10 vítězů soutěže o nejkouzelněji vyřezanou dýni –  Magic Pumpkin. Tento rok se budou hodnotit jen dýně, které budou vyřezané přímo na akci (dýně zde budou k dispozici, nástroje na vyřezávání si můžete přinést vlastní). Absolutní vítěz vyhrává týdenní pobyt ve Špindlerově Mlýnu v hotelu Domovina pro 2 dospělé a 2 děti.

V 18.00 kdy bude denní světlo již definitivně pohlceno tmou, bude nejvyšší čas rozsvítit lampiony a lucerny a vyrazit na tajuplnou strašidelnou stezku (lampiony a lucerny s sebou).

Závěrečnou tečkou za akcí MAGIC HALLOWEEN aneb děti dětem bude v 18.45 Ohňová show skupiny Ardor Viridis. Akce se uskuteční za každého počasí. Vstupné 120,-Kč/dítě, dospělí zdarma. Výtěžek ze vstupného bude věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK.

Více informací na www.junglepark.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*