Velikonoce, které stejnou mírou ocení holčičky i kluci, můžete zažít v Baby Clubu Juklík. Jsou vaše děti milovníky sportu či kreativní činnosti? Vydejte se na velikonoční program do Juklíku, který bude probíhat  2. a 3. dubna 2015.

Plavání, Malý dobrodruh
Vodní hrátky si děti opravdu užijí. Foto: www.juklik.cz

Oba dny vše vypukne ve 14:45 plaváním, a ne ledajakým! Na děti čeká 50 minut soutěží, her a lumpáren ve vodě. Samozřejmě budeme lovit velikonoční kapry a hledat schovaná vajíčka. Vaše dítě nemusí být dokonalý plavec. Je ale vhodné, aby bylo na vodu adaptované a umělo se ve vodním světě orientovat. Jenom tak si všechny vodní hrátky opravdu společně užijeme!

Následuje občerstvení – ovoce a pití. A pak hurá do tělocvičny Monkey’s Gym, kde na děti čeká dalších padesát minut gymnastiky a sportu. Všechny sportovní aktivity jsou vedené zkušenými instruktory. Na závěr se ještě můžete těšit na výtvarnou dílnu a po celé odpoledne vám bude k dispozici krásně vybavená zahrada, kde nechybí ani posezení pro maminky.

Bazén ani tělocvična bohužel není nafukovací a pro váš komfort je rezervace nezbytná. Rezervovat celý blok můžete v Juklíku na Praze 5 osobně na recepci nebo telefonicky na 251 610 441. Cena celého vedeného bloku je 400 Kč, vstup do herny a na výtvarnou dílničku je zdarma!
Co zabalit do Juklíku? Osušku, plavky, můžete brejličky, hygienické potřeby, sportovní oblečení. Lahev s pitím do tělocvičny. Ke svačině děti dostanou ovoce, pití a nějakou dobrůtku pro radost.

Adresa: Baby Club Juklík, U Jezera 2031, Praha 5, tel. : 251 610 441

Více na www.juklik.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*