Už máte plán na letošní oslavy svatého Valentýna? Zkuste své milované osobě dát dárek, na který jen tak nezapomene. Prožijete romantický večer s Amélií z Montmartru. V sobotu 14. února budete mít v restauraci a kavárně Nebespán v Kašperských Horách příležitost poslechnout si písně z filmu Amélie z Montmartru.

Vajecny konak, Malý dobrodruh
Prožijte příjemný večer při poslechu filmové hudby. Foto: www.nebespan.cz

Už od 17 hodin však budete moct zjistit, zda lásku skutečně prochází žaludkem. Pro všechny zamilované (ale nejen ty) bude připraveno speciální valentýnské menu, skládající se z aperitivu v podobě  Arancella na ledu s pomerančovým freshem, pak si pochutnáte na antipasti pro dva, vyberete si hned ze tří hlavních chodů a chybět nebude ani lehký dezert. To vše za doprovodu romantických tónů živé hudby, hořícího krbu a prostředí tajemné francouzské kavárny. Menu je nutné rezervovat předem na telefonu 603 253 242 nebo na www.nebespan.cz. Hudební zážitek je zcela zdarma.

Není problém se zde také ubytovat, dopřát si relaxační víkend s cvičením, krásně vybavenou hernou pro děti, zahradou či lyžařskou školkou a personál vám rád doporučí, kam v okolí na výlet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*