Máte doma děti, co jsou příznivci příběhů Hurvínka, Spejbla a Máničky? Pak vás jistě zaujme, že na pultech se Hurvínek, Spejbl a Mánička objevují již nejen na lepicích tyčinkách, ale také na trojhranných pastelkách a dětských nůžkách Kores.

Hurvínek na lepicí tyčince

Lepící tyčinky Kores, Malý dobrodruh
Netoxické lepidlo, které lze snadno odstranit vodou. Foto: Archiv KORES

Lepicí tyčinky Kores lepí všechny druhy papíru, lepenku, fotografie ale i korek. Vhodné jsou ale také na sklo. Tyčinky obsahují jako důležitou přísadu glycerin, který zajišťuje jemné lepení a hladkou i čistou aplikaci. Proto se nemusíte bát rozmazaných žmolků všude kolem a znečištění celé pracovní plochy. Díky originálnímu patentu mají také inovovaný vysunovací mechanismus zajišťující maximální využití lepidla, jehož jiné tyčinky nemohou dosáhnout. Speciální vzduchotěsné víčko zajišťuje dokonalé uzavření, díky němuž lepidlo nevysychá.

Lepicí tyčinky KORES jsou navíc šetrné k přírodě. Ze 60% jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů, neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny a jsou netoxické. Navíc lepidlo, které se dostalo tam, kam nemělo, snadno odstraníte vodou.

Doporučená maloobchodní cena za lepicí tyčinky Kores s Hurvínkem a jeho přáteli je stejná jako za běžné tyčinky Kores – 21 Kč za 8g a 31 Kč za 15g tyčinky Kores.

Trojhranné pastelky

Pastelky Kores, Malý dobrodruh
Ergonomicky vytvořené pastelky pro pohodlné úchopení. Foto: Archiv KORES

Trojhranné pastelky Kores Kolores jsou ergonomické a speciálně vyvinuté pro pohodlný úchop dětské ručky. Napomáhají plynulému vedení pastelky a mohou se také chlubit silnou, perfektně vycentrovanou tuhou, která se při ořezávání ani při kreslení neláme. Když se vám přesto podaří ji zlomit, hodí se praktické ořezávátko, které je zdarma přiložené ke každému balení. Zjistíte také, jak pohodlně se ořezávají pastelky, jejichž tuha je lepená po celé jejich délce. Děti pak mohou s pastelkami Kores Kolores na papíře realizovat své inspirace a představy. Na každé pastelce navíc najdou rámeček pro vepsání svého jména či přezdívky, a proto si ji vždy bezpečně poznají.

Doporučená maloobchodní cena je 31 Kč za balení po 6 ks 58 Kč za 12 ks a 113 Kč za balení po 24 ks.

Dětské nůžky, které neublíží

Dětské nůžky Kores, Malý dobrodruh
Díky zaobleným špičkám, se nemusíte bát, že by si děti ublížily. Foto: Archiv KORES

Dětské nůžky Kores jsou díky zaobleným špičkám a speciálnímu úchopu ideální pro děti již od 4 let a nemusíte se bát, že by si jimi ublížily. Nerezová ocel a kvalitní zpracování zaručují minimálně pětiletou garanci výrobku.

Doporučená maloobchodní cena je 37 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*