Obléknání miminek, Malý dobrodruh
Podzimní obleční pro miminka. Foto: www.reima.com

Hlavička v hedvábí

Hedvábná dětská čepička Reima Ishan má speciální boční švy proti otlačeninám, šňůrky na zavazování a je bez podšívky. Proto se hodí do proměnlivého podzimního počasí. Koupíte na www.skibi.cz za 524 Kč.

Veselá čepička

Dětská čepička Reima Tonalite v duhových barvách má praktické šňůrky na zavazování a reflexní prvky.  Koupíte na Skibi Kids za 315 Kč.

Tepláky Reima Plot, Malý dobrodruh
Pohodlné tepláčky. Foto: www.reima.com

Stylové tepláčky

Dětské tepláčky Reima Plot v džínové barvě mají pružný pas a pohodlný materiál.  Koupíte na www.skibi.cz za 420 Kč.

Pohodlné body

Dětské bavlněné body s dlouhým rukávem Reima Sivellin je z rychleschnoucího, pružného materiálu a má nastavitelné patentky pro zvětšení velikosti. Prodává www.skibi.cz 448 Kč.

Teplá mikinka

Dětská flísová mikina Reima Kuma v pruhovaném provedení má postranní kapsy, prodloužená záda a patentky pro vepnutí do bund Reima. Prodává www.skibi.cz za 792 Kč.

Mikina na každý den

Flísová mikina pro nejmenší děti Reima Jiffy pro každodenní pohodlné nošení. Má prodloužená záda pro ochranu před chladem a dvě s postranní kapsy. Mikinu lze vepnout do dalších bund Reima prostřednictvím patentek. Cena 630 Kč. Více na Skibi Kids.

Bunda, která odolá větru i dešti

Dětská membránová Bunda Reima Tepastele má síťovanou podšívku, odnímatelnou kapuci a reflexní prvky pro větší bezpečnost. Prodává www.skibi.cz za 1 832 Kč.

Reima Kupla, Malý dobrodruh
Bundička do deště. Foto: www.reima.com

Elegantní bundička do deště

Dětská bundička Reima Kupla je z jemného a vysoce oděru odolného materiálu se svařovanými švy. Příjemná podšívka zabraňuje zbytečnému pocení a nalepení na kůži. Má odnímatelnou kapuci a elastické šňůrky na rukávech i v pase. Prodává www.skibi.cz za 879 Kč.

Nepromokavé kalhoty 

Dětské kalhoty Reima Lammikko mají zvýšený pas, nastavitelné šle a odnímatelná poutka pod boty. Koupíte na www.skibi.cz za 559 Kč

Speciální holínky i pro ty pro nejmenší nožičky

Dětské holínky Reima Naba mají kožešinovou podšívku, vyjímatelnou stélku pro snazší výběr správné velikosti a speciální výšku upravenou pro nejmenší děti. Koupíte na www.skibi.cz za 524 Kč.

Ponožky Reima Mandau, Malý dobrodruh
Ponožky na nožky. Foto: www.reima.com

Bambusové ponožky

Jemné ponožky Reima Mandau jsou z antibakteriální směsi bambusu, mají vysoký ohrnovací lem a jsou velmi pohodlné. Prodává www.skibi.cz za 210 Kč.

Více informací a produktů na www.skibi.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*