Nekupujte dárky v pytli! Kdo z nás totiž podle popisu na krabici odhadne, jestli bude hra opravdu tak zábavná, jak se na první pohled jeví? Nebo komu z vás se někdy stalo, že s nejlepším vědomím a svědomím vybíral hračku pro své dítě a dárek se minul zájmu dítka? Možná i vy to dobře znáte! Jaké dárky pro malé i velké vybrat vám poradí 23. a 24. listopadu 2018 v ABC Klubu v Pardubicích, kde se koná Festival her a hraček.

Festival-her-a-hracek-pardubice

Festival her a hraček je určen pro malé i velké, zkrátka pro všechny, kdo si rádi hrají. A pozor – hračky a hry si tady můžeme vyzkoušet! Ano, ano sahat na exponáty je tady nejen dovoleno, ale přímo doporučeno.

Nechte děti, ať si samy vyberou, jaká hra nebo hračka je nadchne! Na vlastní oči uvidíte, je hraní bude bavit, a zda u toho tak říkajíc „zapomenou na čas“.

Inspirace na festivalu bude hodně, nejen mezi hrami a hračkami pro děti, ale i pro dospělé! Skvěle se tady pobaví celá rodina, zahrajete si společně hry, něco kouzelného vytvoříte v kreativních dílničkách – prostě spolu strávíte hezký čas a inspirujete se k pořízení těch skutečně smysluplných dárků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*