Jestliže své děti rádi oblékáte do kvalitního outdoorového oblečení, určitě pak znáte finskou značku Reima, která každoročně přichází s krásnou kolekcí právě pro děti. Kombinace unikátního designu a kvalitních materiálů stojí za úspěchem této značky. Věděli jste ale, že první outdoorové oblečení bylo vyrobeno z armádních stanů?

Dětské oblečení, Malý dobrodruh
Kvalitní outdoorové oblečení ocení hlavně ti nejmenší. Foto: www.skibi.cz

„Reima staví na maximální praktičnosti pro děti, které si mohou hrát venku za každého počasí i jejich rodičů, jež neradi tráví mnoho času jejich složitým oblékáním. Celá rodina tak může být navíc dokonale outdoorově vybavena. Oblečení Reima splňuje všechny technické požadavky jako pro dospělé: je nepromokavé, udržuje teplo, odvádí vlhkost i pot od těla dítěte a má velmi malou hmotnost,“ říká Kateřina Princová ze Ski a Bike Centra Radotín, které je výhradním dovozcem dětského oblečení Reima v České republice.

Oblečení, které si samy děti navrhly

A co bude letos v dětských šatnících in? Reima sází na sportovní streetovou módu v bílých a neutrálních šedých odstínech přes jasné pastelové barvy až po tmavou s odlesky polární záře. Kluci i holky jistě ocení stěžejní motivy, kterými budou Šťastní superhrdinové a Kosmické události. V roce 2013 uspořádala Reima dětskou výtvarnou soutěž, jejímž cílem bylo najít vzor potisku pro rok 2014, a povedlo se…

Vrstvené oblečení vám ušetří na jaře peníze

Rodiče ocení neuvěřitelné množství možných kombinací jednotlivých kusů oděvů. Reima je známá systémem jednoduchého vrstvení, kdy můžete chytře kombinovat jednotlivé kusů oděvu a bez problémů tak přejít třeba ze zimy do jara. „Vrstvení oblečení je při pohybu v přírodě obzvláště důležité. Více vrstev dokáže dítě udržet v teple, suchu a pohodlí po celý den plný aktivit. Při oteplení, nebo při zvýšeném pohybu, je jednoduché jednu z vrstev sundat. Vždy je však třeba správně vrstvit podle aktivit a počasí a použít kvalitní a funkční materiály,“ radí Kateřina Princová.

Vychytávky, které děti ocení

Reima i letos chystá velmi zajímavé technické inovace. Nejnovější oděvy jsou vyrobeny z vláken s certifikací Blue Sign, které nesou označení Ultimate Comfort Technology (technologie nekonečného pohodlí). Designéři také zlepšili ergonomii oblečení pečlivým studiem tělesných proporcí batolat a dětí předškolního věku. Nepromokavost a prodyšnost membrány Reimatec+, která má organickou formu, je naprostou samozřejmostí zvyšující pohodlí dětí.

Co v dětském šatníku nesmí v roce 2014 chybět

1. Jarní bunda Gannan

Lehoučká nepromokavá jarní bundička do proměnlivého jarního počasí s veselými kolečky. Bunda je dostatečně nepromokavá a dobře odolává špíně, není zateplené, takže se dá nosit téměř celý rok.

Prodává Skibi.cz za 2 090 Kč. Více na www.skibi.cz nebo v prodejnách Skibi Kids OD Kotva a DBK Budějovická.

2. Fleecová mikina Else

Měkoučká funkční fleecová mikina Else, s jemným květovaným vzorem, příjemně zahřeje během chladnějších letních dní a večerů. Prodává Skibi.cz za 940 Kč. Více na www.skibi.cz nebo v prodejnách Skibi Kids OD Kotva a DBK Budějovická.

3. UV triko Netze

Oblečení pro děti, Malý dobrodruh
Prodyšné a rychleschnoucí triko pro aktivní sportovce. Foto: www.skibi.cz

Funkční letní triko s vysokým ochranným UV faktorem SPF50+ je ideální pro aktivní pohyb na sluníčku. Triko je příjemně prodyšné a velmi rychle schne. Prodává Skibi.cz za 940 Kč. Více na www.skibi.cz nebo v prodejnách Skibi Kids OD Kotva a DBK Budějovická.

4. Jarní boty Wetter

Cool jarní nepromokavé kotníčkové boty s membránou na každodenní nošení. Wetter boty jsou nepromokavé a zároveň dýchají, aby se v nich dětem zbytečně nepotila noha. Prodává Skibi.cz za 1840 Kč. Více na www.skibi.cz nebo v prodejnách Skibi Kids OD Kotva a DBK Budějovická.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*