Jižní Tyrolsko je místo opravdu dokonalé dovolené – na své si přijdou milovníci adrenalinu škrábající se po vysokých horách, milovníci historie hledající místo exilu slovutného Karla Havlíčka nebo příznivci skvělého vína tušící, že jejich oblíbený tramín se zrodil právě zde.

Jižní Tyrolsko dovolená
Dokonalé hory, dokonalý oddych, dokonané všechno – to je Jižní Tyrolsko. Foto: www.suedtirol.info

Nemluvě o těch, kteří vyrážejí do tohoto malebného koutu Evropy na dovolenou s dětmi. V Jižním Tyrolsku najdou vše, po čem srdce touží – od skvělých rodinných hotelů, přes skvělé horské trasy (lehké i těžší), po skvělá muzea, kde se nenudí nikdo od 6 do 80 let.
Právě pro vás jsme připravili tuto speciální sekci – a pozor, není to jen tak náhoda, není to jen další z mnoha oblíbených oblastí doporučovaných webem Malý dobrodruh. Proč? Protože bez Jižního Tyrolska by tento web neexistoval – právě tu se před lety ne zase tak dávnými totiž seznámili jeho tvůrci Zuzana a Honza Rybářovi (přijeli sem dělat rozhovor se slovutným horolezcem Reinholdem Messnerem, nu a skončilo to svatbou).
Inu, je to prostě kraj opravdu osudový, který míchá „staré dobré Rakousko“ (k němu patřilo až do roku 1919) s italským šarmem a lehkostí. Je to spojení opravdu dokonalé.

Doufáme, že se vám naše speciální sekce bude líbit – ručíme za to, Jižní Tyrolsko za to stojí!

Váš team Malého dobrodruha

 

[layout show=“1″]