Drahé maminky, chcete, aby se vaši potomci vozili v módním kočárku s pevnou konstrukcí? Pak se podívejte na nejnovější kočárek Arktis od Hartanu, který je unikátní hlavně díky své bílé barvě a kožešině, která jde i odepnout.

Kočárek s kožešinou, Malý dobrodruh
Buďte v zimě IN a pořiďte si módní kočárek s kožešinou. Foto: www.babystar.cz

Tradiční německá značka Hartan představila kolekci kočárků Arktis pro rok 2013. Kočárek poutá pozornost sněhobílou barvou a lemující kontrastní kožešinou, která je v dispozici v barevných variantách gold, silver a capuccino. Pod snímatelným kožíškem jsou umístěny zdobné štrasové aplikace. Kočárek září také díky drobným LED diodám.

VIP Arktis LED nebo VIP XL Arktis LED?

Kočárek má pevnou hliníkovou konstrukci, polohovatelnou stříšku a teleskopicky nastavitelnou rukojeť a opěrku nohou. Nastavitelné je také odpružení kol. Pneumatiky Trend-Felge jsou bezdušové se vzduchovými komorami, přední otočná kola jsou aretovací. Zacházení s kočárkem usnadňuje také ruční brzda Wippmatic, vše potřebné se vejde do velkého nákupního koše. Odnímatelná sportovní nástavba lze nasadit v obou směrech. Díky adaptéru na Arktis snadno upevníte autosedačky od Römeru či Maxi Cosi. Tento model lze objednat pouze jako set, jednotlivé komponenty nelze objednat jednotlivě.

VIP Arktis LED 26.990 Kč

– taška na dítě Soft
– kožešinová vložka do tašky na dítě Soft
– ochrana na ruce do chladného počasí
– kožešinová podložka do kočárku
– taška na pleny

VIP XL Arktis LED 30.590 Kč

– hluboká korba s kokosovou matrací
– nánožník hluboké korby
– taška na pleny
– ochrana na ruce do chladného počasí
– kožešinová podložka do kočárku
– fusak So-Wi

Více informací na www.babystar.cz.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*