Znáte už časopis, který může číst celá rodina? Magazín, který nese název Krásy (nejen) Česka uvnitř skrývá křížovku, fotosoutěž a zejména plno zajímavých reportáží, které vám můžou dát inspiraci pro jarní výlety s dětmi. Tak rychle do obchodu, ať na vás ještě nějaké číslo zbude.

Krásy (nejen) Česka, Malý dobrodruh
Nevíte, kam na jarní dovolenou s dětmi? Magazín Krásy (nejen) Česka vám poskytne pár tipů. Foto: www.krasyceska.cz

Do batohu i na deku k vodě je určen magazín na cestovní ruch Krásy(nejen)Česka, který vychází již šestý rokem v nakladatelství Akcent, které mj. vydává i turistickou literaturu.  V ruce držíme číslo 2 a pročítáme pestrý obsah, skládající se jak z tipů na výlety či dovolené, tak i neotřelých reportáží, zajímavostí a kuriozit z cestovního ruchu.

Časopis pro volný čas

Jmenovaný dvouměsíčník nabízí zajímavé čtení na 64 stránkách, nechybí křížovka, pravidelná fotosoutěž i čtenářské soutěže o zajímavé ceny. Z článků a reportáží nás nejvíce zaujala procházka Průhonickým parkem, Kaňon, kam jezdil zpěvák Waldemar Matuška i Kladské pomezí – krajina příběhů. Na stránkách časopisu se dále můžeme vydat Krajem Jožky Uprky či za indiány do Náprstkova muzea. Též lákavý je i nový seriál Pivní turistika a v rubrice Češi v zahraničí je nám představeno italské Grado, které láká nejen golfisty.

Závěr časopisu pak od strany 49 činí literární příloha, upozorňující formou výňatku na nové knihy z produkce nakladatelství Akcent. Ty jsou pro předplatitele magazínu Krásy(nejen)Česka se slevami.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*