V turistickém resortu Valachy ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku se po zimní přestávce opět otevírá veřejnosti lanový park Horal u wellness hotelu Horal. Návštěvníci si mohli poprvé zalozit v korunách stromů v sobotu 14. května.

„Lanový park tvoří 11 překážek různé náročnosti ve výšce 3 až 5 metrů nad zemí. Dráhu zvládnou i začátečníci, vhodná je také pro děti od 120 centimetrů výšky. Lanový park bude otevřen denně od 9.30 do 18 hodin. Zájemcům půjčíme potřebné lezecké vybavení i přilby, k dispozici je jim také instruktor,“ láká šéf lanového parku Miroslav Zápeca.

Lanový park se nachází v kopci přímo nad hlavní budovou hotelu Horal. Jeho provoz zajišťuje hotelová recepce. Vstupné činí 100 Kč pro děti a studenty, 200 Kč pro dospělé a 500 Kč pro rodiny.

Lanový park opět o něco rozšířil nabídku resortu Valachy, díky níž je možné prožít u hotelu Horal pestrý a nabitý den. Návštěvu lanového parku je možné spojit například s koupáním v nových termálních bazénech se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C, relaxačními procedurami ve Wellness Horal včetně novinkového celodenního programu Wellness den pro zdraví, k dispozici je i klimatizované fitness, bowling a squashový kurt, v hotelu je restaurace s moderním dětským koutkem a nabídkou dětských menu a venkovní odpočinková terasa s výhledem do údolí. Nedaleko také začíná/končí jedna z větví Cyklostezky Bečva.

V resortu Valachy zároveň od tohoto víkendu částečně ožilo nové golfové hřiště Horal. Zkušebně je zatím zprovozněno prvních šest z devíti jamek. Provoz naplno bude zahájen začátkem června.

www.valachy.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*