Příprava na léto se nesmí podcenit, a proto v Letňanech vyrostlo outdooorové městečko, ve kterém radí odborníci, jaké vybavení si do přírody pořídit. Nemůžete se rozhodnout, který stan je pro vás tím nejlepším? Přijďte si ho nejdřív otestovat!

dovolená v kempu, Malý dobrodruh
Rodinná dovolená pod stanem je hitem, české a moravské kempy totiž nabízejí nevídaný luxus. Foto: www.dokempu.cz

V pražských Letňanech i letos vyroste unikátní outdoorové město, kde vás vybaví na výlety po České republice i na daleké expedice, především se ale dozvíte spoustu zajímavých novinek ze světa outdooru. Prodejní výstava stanů a vybavení do přírody, se koná od 30. května do 9. srpna 2015 a pořadatelé mysleli i na rodiny s dětmi či milovníky světové kuchyně. Nudit se tady nebude nikdo!

„Návštěvníky kromě zajímavých cen nejvíc láká to, že si mohou všechno zkusit na vlastní kůži. V normální prodejně si třeba stan asi nepostavíte, přitom je to tak důležité. Stejně jako to, abyste si mohlo dost dlouho poležet na karimatce nebo ve spacáku, který vybíráte. Tady je prostoru i času vždy dostatek,“ upozorňuje na stěžejní důvod, proč na výstavu zamířit její pořadatel Jaroslav Skalka.
Podle ankety z minulého roku nejvíce oceňují právě přítomnost unikátního spacákového ležení, kde procházíte mezi stovkami spacáků a karimatek a všechny si můžete vyzkoušet. Stejný úspěch slaví i více než tři stovky postavených stanů, rodinných, turistických i expedičních, z nichž mnohé jsou plně vybavené. Kromě stanů a spacáků zde ovšem najdete vše pro kempování, turistiku, sport a volný čas. „Vedle oblečení, batohů a dalšího vybavení jsme letos posílili nabídku obuvi. Ta bude vůbec největší v Česku,“ upřesňuje Jaroslav Skalka.

Pořadatelé ovšem i letos myslí na rodiny s dětmi a pro nejmenší návštěvníky bude k dispozici zcela zdarma dětský koutek. Pro všechny, kterým na výstavě vytráví, jsou pak připraveny speciality světové kuchyně z Klubu cestovatelů. A pozor – i letos se svým nákupem mohou návštěvníci zařadit do soutěže o atraktivní ceny v hodnotě 500 000 Kč. Vyhrát můžete nový automobil Seat Leon ST na rok zdarma, poznávací zájezd na Kubu nebo o horské kolo Kellys Thorx 50.

Místo konání: Výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech
Otvírací doba: pondělí – pátek: 15 – 20 hod., sobota – neděle: 10 – 20 hod.
Doprava: Parkování zdarma přímo v areálu výstaviště po celou dobu konání akce.

Další informace: www.vystavastanu.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*