Dámy, na lyžovačku se můžete vydat jen tehdy, pokud máte správné vybavení. Chybí vám lyžařské kalhoty, helma či brýle? Pak si je připište na svůj vánoční seznam.

Kalhoty, ve kterých se můžete válet ve sněhu

Pohodlné dámské lyžařské kalhoty volného střihu Descente Struts mají nastavitelný pas, kapsy a vnitřní nohavici, která zabraňuje vniknutí sněhu dovnitř. Prodává eshop.lyze-radotin.cz.

Pořiďte si brýle, se kterými budete mít dokonalý přehled

Lyžařské brýle, Malý dobrodruh
Foto: eshop.lyze-radotin.cz.

Lyžařské brýle Smith Squad  mají moderní polorámečkovou konstrukci poskytující široké zorné pole, ventilační otvory plně kompatibilní s helmou a v balení jsou rovnou i dva zorníky. Více na eshop.lyze-radotin.cz.

Pozor na úrazy!

Lehká dámská lyžařská přilba Smith Valence má lehkou konstrukci s 18 otvory pro regulaci ventilace, komfortní dámské polstrování, odnímatelné ušnice a nastavitelnou velikost. Prodává eshop.lyze-radotin.cz.

Lyžařka tělem i duší

Sportovní dámské lyže s rockerem na špičce a lehkým dřevěným jádrem mají skvělou ovladatelnost a nízkou hmotnost. Prodává eshop.lyze-radotin.cz.

Helma jako pírko

Lyžařská helma Smith Vantage je pevná a lehká, má lepší odvětrání i tlumení nárazů a odnímatelné polstrování uší. Prodává eshop.lyze-radotin.cz.

Více na eshop.lyze-radotin.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*