Lyžařská helma, Malý dobrodruh
Lyžařská helma je nezbytnou výbavou každého lyžaře. Foto: www.eshop.lyze-radotin.cz

Chcete si letos zimu na svahu či v bílé stopě pořádně užít? Nechte se inspirovat technickými vymoženostmi, které vaše zážitky ještě znásobí.

Helma na lyže s úchytem pro kameru

Dámská lyžařská přilba Giro Flare je velmi lehká a je vybavena nejnovějšími technologiemi včetně kompatibility s kamerou GoPro. Prodává www.eshop.lyze-radotin.cz za 5 499 Kč.

Dokonalé lyžařské brýle

Dámské lyžařské brýle Giro Field mají sférická skla a dokonale padnou. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 4 399 Kč.

Chytrý bezpečnostní senzor

Bezpečnostní senzor Crash Sensor ICEdot lze namontovat na každou helmu a pomocí aplikace na chytrém telefonu se v případě pádu spustí zvukový alarm. Pokud ho nezastavíte, odešle se na předem zadané telefonní číslo zpráva s GPS souřadnicemi. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 3 900 Kč.

Sportovní lyže pro maximální zážitek

Dámské lyže ELAN Insomnia Fusion mají titanalové vyztužení, jsou vhodné pro rychlou sportovní jízdu a dobře drží i na tvrdém podkladu. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 17 030 Kč.

Cool běžky

Běžecké lyže MADSHUS Terrasonic Intelligrip® Classic mají speciální pásku Intelligrip® Skin integrovánu přímo do skluznice a tím je zaručen optimální odraz a skluz za všech podmínek. Prodává www.eshop.lyze-radotin.cz za 8 890 Kč.

Lyžařské boty, Malý dobrodruh
Vhodně zvolené lyžařské boty vám zajistí pohodlí na celý den. Foto: www.eshop.lyze-radotin.cz

Vychytané lyžáky pro dámy

Dámské lyžařské boty Lange XC 80 W jsou vysoce výkonné all mountain-free boty se ski/hike všestranností. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 8 490 Kč.

Exkluzivní lyžařská bunda

Dámská bunda KJUS FRX ALPHA Jacket je maximálně prodyšná a absolutně voděodolná. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 27 990 Kč.

Flexibilní chránič páteře

Chránič páteře POC Spine VPD 2.0 Back má extrémní schopnost tlumení nárazu díky materiálu, který opakovaně přechází z pružného měkkého stavu do stavu tvrdého v případě nárazu. K objednání na www.eshop.lyze-radotin.cz za 3 490 Kč.

Zimní batoh, malý dobrodruh
Do batohu Ante Night se vám vejde vše potřebné. Foto: www.eshop.lyze-radotin.cz

Lyžařský batoh s lavinovým airbagem

Batoh POC Thorax 11 je vybaven 200 litrovým airbagem, který se aktivuje pomocí rukojeti na ramenním popruhu a nafoukne se za 4 sekundy. Má popruhy pro diagonální uchycení lyží, vnitřní kapsy s organizérem a pouzdro na helmu. Prodává www.eshop.lyze-radotin.cz za 28 990 Kč.

Zimní batoh s vodním rezervoárem

Batoh Camelbak ANTE má izolovaný vodní rezervoár o objemu 3 litry a jeho střih je navržen přímo pro ženy. Batoh má kapsu pro lavinovou sondu a speciální kapsu na lyžařské brýle. Prodává www.eshop.lyze-radotin.cz za 1 990 Kč.

Více informací na www.eshop.lyze-radotin.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*