Lyžařská helma, Malý dobrodruh
Vychytaná přilba Giro Flare. Foto: www.eshop.lyze-radotin.cz

Chcete si letos zimu na svahu či v bílé stopě pořádně užít? Nechte se inspirovat technickými vymoženostmi, které vaše zážitky ještě znásobí.

1. Helma na lyže s úchytem pro kameru

Dámská lyžařská přilba Giro Flare je velmi lehká a je vybavena nejnovějšími technologiemi včetně kompatibility s kamerou GoPro. Prodává www.eshop.lyze-radotin.cz za 5 499 Kč.

2. Dokonalé lyžařské brýle

Dámské lyžařské brýle Giro Field mají sférická skla a dokonale padnou. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 4 399 Kč.

Bezpečnostní senzor, Malý dobrodruh
S tímto senzorem budete vždy v bezpečí. Foto: www.eshop.lyze-radotin.cz

3. Chytrý bezpečnostní senzor 

Bezpečnostní senzor Crash Sensor ICEdot lze namontovat na každou helmu a pomocí aplikace na chytrém telefonu se v případě pádu spustí zvukový alarm. Pokud ho nezastavíte, odešle se na předem zadané telefonní číslo zpráva s GPS souřadnicemi. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 3 900 Kč.

4. Sportovní lyže pro maximální zážitek

Dámské lyže ELAN Insomnia Fusion mají titanalové vyztužení a jsou vhodné pro rychlou sportovní jízdu a dobře drží i na tvrdém podkladu. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 17 030 Kč.

5. Cool běžky

Běžecké lyže MADSHUS Terrasonic Intelligrip® Classic mají speciální pásku Intelligrip® Skin integrovánu přímo do skluznice a tím je zaručen optimální odraz a skluz za všech podmínek. Prodává www.eshop.lyze-radotin.cz za 8 890 Kč.

Lyžařské boty, Malý dobrodruh
Lyžování v nich bude tak snadné. Foto: www.eshop.lyze-radotin.cz

6. Vychytané lyžáky pro dámy 

Dámské lyžařské boty Lange XC 80 W jsou vysoce výkonné all mountain-free boty se ski/hike všestranností. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 8 490 Kč.

7. Exkluzivní lyžařská bunda

Dámská bunda KJUS FRX ALPHA Jacket je maximálně prodyšná a absolutně voděodolná. Koupíte na www.eshop.lyze-radotin.cz za 27 990 Kč.

8. Flexibilní chránič páteře

Chránič páteře POC Spine VPD 2.0 Back má extrémní schopnost tlumení nárazu díky materiálu, který opakovaně přechází z pružného měkkého stavu do stavu tvrdého v případě nárazu. K objednání na www.eshop.lyze-radotin.cz za 3 490 Kč.

Batoh, Malý dobrodruh
Super batoh s protilavinovým airbagem. Foto: www.eshop.lyze-radotin.cz

9. Lyžařský batoh s lavinovým airbagem

Batoh POC Thorax 11 je vybaven 200 litrovým airbagem, který se aktivuje pomocí rukojeti na ramenním popruhu a nafoukne se za 4 sekundy. Má popruhy pro diagonální uchycení lyží, vnitřní kapsy s organizérem a pouzdro na helmu. Prodává www.eshop.lyze-radotin.cz za 28 990 Kč.

10. Zimní batoh s vodním rezervoárem

Batoh Camelbak ANTE má izolovaný vodní rezervoár o objemu 3 litry a jeho střih je navržen přímo pro ženy. Batoh má kapsu pro lavinovou sondu a speciální kapsu na lyžařské brýle. Prodává www.eshop.lyze-radotin.cz za 1 990 Kč.

 

Více na www.eshop.lyze-radotin.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*