Už se vám někdy stalo, že jste si na jednom ze slevových portálů koupili vytouženou dovolenou, a když jste přijeli do zvolené destinace, tak jste nakonec zjistili, že hotel ve městě vůbec není? Nebo že nesplňuje vaše očekávání?  V Mariánských Lázních se rozhodli vytvořit unikátní službu, která svým zákazníkům ušije pobyt přímo na míru.

Mariánské Lázně, Malý dobrodruh
Dopřejte si podzimní relaxaci v Mariánských Lázních s novou internetovou službou, která vám ušije dámský, wellness, romantický nebo golfový pobyt přesně na míru. Foto: www.marianske-lazne-hotely.cz

Zcela podle požadavků klienta připraví tým zkušených operátorek pobyt přesně na míru. Chcete na pokoji vířivku? Nebo pro vaši milou kytici růží? Nestíháte a vyhovoval by vám pobyt jen na 1 noc, ale s pozdějším odjezdem? Operátorky vám vše rády zajistí tak, abyste se mohli věnovat tomu hlavnímu – relaxaci. Služba je pro návštěvníky poskytována zcela zdarma, takže neplatíte nic navíc. Pobyt se následně platí přímo ve vybraném hotelu. Pro lepší orientaci klientů jsou pobyty rozděleny do několika základních kategorií – dámské, wellness, romantické, golfové a zimní pobyty.

Proč do Mariánských Lázní na podzim?

Jednak na vás dýchne romantika a historie tohoto slavného lázeňského města. Hotely jsou přizpůsobeny jak wellness a léčebným pobytům, tak třeba i specializovaným golfovým požadavkům. Město je obklopeno lesy, pobyt má tedy velice ozdravný účinek na tělo i duši. Můžete podstoupit i takzvané minerální koupele, které snižují krevní tlak, podporují prokrvení celého těla a v neposlední řadě podporují činnost srdce a ledvin.

Golf pro amatéry i profesionály

Mariánské Lázně se pyšní nejstarším golfovým hřištěm na našem území. Bylo uvedeno do provozu v roce 1905 za účasti britského krále Edwarda VII, který si toto lázeňské město velice oblíbil a místo navštívil dokonce desetkrát. 18-ti jamkové golfové hřiště v Mariánských Lázních se také jako jediné ve Střední Evropě může pyšnit přívlastkem Royal Golf Club, který mu v roce 2003 udělila samotná britská Královna Alžběta II. Royal Golf Club Mariánské Lázně je situovaný ve velice klidné části města obklopené jehličnatými lesy a v okolí se nachází hned několik prestižních hotelů. Vyrazit na hřiště si může dovolit kdokoliv. Ať už amatér, nebo profesionál. Pro méně zkušené je dostupný i golfový instruktor, který vám vše vysvětlí a předvede.

O Mariánských Lázních

Mariánské Lázně, Malý dobrodruh
V Mariánských Lázních najdete i unikátní kolonády z 80. let 19. Století. Foto: www.marianske-lazne-hotely.cz

Mariánské Lázně leží uprostřed překrásné a neporušené přírody chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Díky svému čistému prostředí mají statut tzv. klimatických lázní, tedy už jen pobyt na zdejším vzduchu je zdraví prospěšný. Léčivé účinky zdejší vody jsou známy odjakživa a používají se jak ke kúrám pitným, tak koupelovým. Nalézá se tu na 100 studených pramenů s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí. Město Mariánské Lázně je známé svými rozsáhlými lázeňskými parky, unikátní je i zdejší kolonáda z 80. let 19. století. Je zde jedno z nejstarších evropských golfových hřišť a další sportovní areály, kde je možné strávit aktivní chvíle. Na své si přijdou i milovníci kultury, například v rámci každoročního Chopinova hudebního festivalu.

Tip na hotel:

Prodloužený Svatováclavský víkend v hotelu Cristal**** 3 noci

Za cenu 7 260 Kč pro 2 osoby

Pobyt pro 1 osobu zahrnuje:

3 x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu

1 x dárek na uvítanou v den příjezdu

1 x klasická částečná masáž 20 min.

wellness set a volný vstup do hotelového relax centra

připojení na internet

BONUS: pro všechny Václavy a jejich doprovod welcome drink na lobby baru zdarma

Nabídka platí pouze na prodloužený víkend 27.9. – 30.9.2012

Tip na hotel:

Fast Relax Plus v hotelu Olympia**** na 1 noc

za cenu 2 700 Kč pro 2 osoby

Pobyt pro 1 osobu zahrnuje:

1x ubytování v pokoji Standard

1x snídaně (i na pokoj – 8-11 hod.)

1x klasická částečná masáž (20min) nebo 1x večeře + 1x uvolňující masáž s olejem (50 min.)

hlídané parkování zdarma

pozdější check-out (do 14:00 hod)

nabídka platí pouze na víkend, tedy noc ze soboty na neděli

v ceně je zahrnuto: bazén, parní a finská sauna se solnými kameny, župan, internetové připojení, Wi-fi a internetový koutek v hotelové hale, lázeňská taxa, DPH

Více informací na www.marianske-lazne-hotely.cz a www.accedogroup.com.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*