Honí vás mlsná v neznámém terénu? Použijte Scuk – mobilní průvodce po místech, kde se dobře jí a nakupuje!

Foto: Scuk.cz

Díky nové mobilní verzi ve svém okolí snadno zaměříte dobré podniky, které Scuk mapuje. Až vás tedy bude příště honit mlsná v neznámém městě, čtvrti nebo ulici, stačí vytáhnout z kapsy mobilní telefon a vyťukat v internetovém prohlížeči m.scuk.cz.

Scuk.cz je projekt foodbloggera a recenzenta restaurací Martina Kuciela alias pana Cuketky. Ten se svým týmem hodnotitelů – Scukařů – navštěvuje podniky a na mapu dává jen ty, které se osvědčily. Ať už jde o restaurace, kavárny, řezníky, cukrárny nebo lahůdkářství. Díky nové mobilní verzi Scuku můžete mít katalog skvělých podniků kdykoliv u sebe.

„Mobilní Scuk přináší katalog doporučených podniků na každý telefon. Je úplně jedno, jestli máte chytrý mobil nebo starší model. Funkce servírujeme podle schopností přístroje,“ vysvětluje Martin Kuciel. Na chytrých telefonech, jako jsou iPhony od Apple nebo mobily založené na platformě Android, takuživatel vidí naleštěnou verzi mobilního Scuku, která dokáže zaměřit polohu telefonu a doporučit nejbližší okolní podniky.

Jak to funguje v praxi?

  • Chystáte se strávit den v Brně a k tomu samozřejmě patří dát si kávu v jedné ze zdejších vyhlášených kaváren. Plánovat nic nemusíte, stačí po vystoupení z vlaku nebo auta vyndat mobilní telefon, zaměřit svoji polohu a hned vidíte, které doporučené podniky máte kolem sebe a jak jsou daleko.
  • Neomylně míříte na víkendovou snídani nebo domluvenou pracovní schůzku, jenže ouha, podnik je zavřený. Hladovět nebudete, opět si totiž na mobilním Scuku najdete nejbližší náhradu.
  • Ocitnete se v neznámé čtvrti a máte chvilku času, kterou by bylo příjemné strávit nákupem něčeho na zub. Co teď? Správně, na mobilním Scuku si najdete doporučenou cukrárnu nebo lahůdkářství ve svém okolí. Na Scuku jsou navíc zmapována i některá zahraniční města (Vídeň, Berlín, Barcelona…).
Foto: Scuk.cz

„Díky mobilní verzi Scuku už by nemělo nastat tápání v neznámém terénu. Scuk do kapsy by se tak měl stát věrným kamarádem každého, kdo miluje dobré jídlo a pití. Vždyť chytré telefony s připojením k internetu má v Česku čím dál více lidí – stačí se rozhlédnout ráno v MHD, čím si krátí cestu spolucestující,“ dodává Martin Kuciel. Mobilní Scuk běží na adrese m.scuk.cz.

http://www.scuk.cz/scukari/d/Michala/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*