Nevíte, čím byste udělali dětem pod stromečkem radost? Skvělým vánočním dárkem pro ně zajisté budou high-tech boby, na kterých by se i dospělí rádi projeli. S carvingovými obloučky si vaše děti mohou užít pekelně rychlou jízdu. 

zipfy, malý dobrodruh
Moderní boby s carvingovými obloučky si vaše děti oblíbí. Foto: www.zipfy.cz

Pokud mají vaše děti rády zimní sporty a pobyt na sněhu, pak jen těžko seženete lepší vánoční dárek. Unikátní boby Zipfy s originální konstrukcí a způsobem řízení – na principu leteckého kniplu – si od nich ale budete s chutí půjčovat i vy: mají totiž nosnost až 113 kg. Při správném způsobu řízení dokážou být pekelně rychlé a na širokém kopci s nimi vykroutíte elegantní carvingové obloučky, za které by se nestyděl ani Ondřej Bank.

Zipfy jsou lehoučké a zároveň velmi pevné. Dá se k nim dokoupit jakési vodítko, které se přidělá na „knipl“ – i tříletá dítka si je tak mohou bez problémů vytáhnout do kopce a nastoupit na další jízdu. Ještě víc ale boby potěší starší děti a všechny dospělé, kteří si občas na horách chtějí odpočinout od konzervativních lyží či snowboardu.

Podívejte se, jak na bobech ZIPFY jezdí malí: http://www.youtube.com/watch?v=1btu1NQQ4MA

A co na carvingových bobech ZIPFY dokážou velcí: http://www.youtube.com/watch?v=pRKHcRVg_No&feature=relmfu

Zipfy jsou v posledních pěti letech nejprodávanějšími boby na Amazonu a získaly také řadu ocenění – například cenu GRAND PRIX z veletrhu For Toys 2012.

Cena: překvapivě příjemná – model Junior od 3 do 6 let za 599 Kč, model pro děti od 6 do 106 let za 799 Kč, umělecká edice inspirovaná grafitti a komiksem za 899 Kč.

Více informací na zipfy.cz.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*