Přemýšlíte, jak letos uspořádat dětskou narozeninovou oslavu, aby byla zábavná, měla zajímavý program, a aby vám její příprava nezabrala moc času? Pak vsaďte na profesionální tělocvičny Monkey´s Gym, kde si děti nejprve pod vedením lektorů zasportují a zadovádějí a pak zasednou k dortu a dárkům. A vy ten radostný rej budete jen sledovat s šálkem kávy v ruce…

Narozeninový rej plný pohybu nadchne vašeho potomka i jeho kamarády (www.monkeysgym.cz)

„Možnost uspořádat pro potomka narozeninovou oslavu přímo v dětské profesionální tělocvičně a spojit tak tenhle významný den v jeho životě nejen s dárky a hodováním, ale i se společným sportováním s kamarády, se setkal u rodičů s velkým zájmem. Ovšem samozřejmě největší radost máme z nadšených reakcí dětí,“ říká Kristýna Přibylová, zakladatelka profesionálních dětských tělocvičen Monkey´s Gym, s tím, že oslavy se mohou konat o víkendech v odpoledních hodinách, kdy je celý prostor tělocvičny rezervovaný pouze pro narozeninovou zábavu. Právě možnost rezervace jen pro uzavřenou společnost vnímá mnoho rodičů zvláště v dnešní době jako velkou přidanou hodnotu. Maximální kapacita je 15 dětí a ideální věk pro oslavu v tělocvičně je od 1 roku do 8 let.

Nejdřív sport, potom dort

„Začínáme vždy speciálním hodinovým programem pod vedením zkušených lektorů, kteří se postarají o to, aby si všechny děti hodinu plnou cviků na nářadí, dovádění a sportovních her a soutěží skutečně užily. Jednotlivé aktivity pokaždé volíme podle věku zúčastněných dětí, jejich počtu a dovedností,“ popisuje Kristýna Přibylová.

Na úvodní sportovní program může následně navazovat některá z mnoha nabízených doplňkových aktivit – například malování na obličej, tetování, čokoládová fontána, zábavné tvoření, dětská diskotéka a mnoho dalšího. Po cvičení a zábavě v tělocvičně přichází na řadu netrpělivě očekávaná tradiční část narozeninového odpoledne – gratulace oslavenci, předání dortu, který může oslavenci donést i sama opička Lola – maskot tělocvičen Monkey´s Gym v životní velikosti. Následuje sfoukávání svíček, rozbalování dárků a hraní si s kamarády.

Narozeninový rej plný pohybu nadchne vašeho potomka i jeho kamarády (www.monkeysgym.cz)

Kompletní servis vám ušetří čas

„Pro každého pracovně vytíženého rodiče je jistě velkou pomocí vědomí, že starosti spojené s organizováním narozeninové oslavy potomka může nechat na někom jiném, a přitom mít jistotu, že vše proběhne k jeho spokojenosti, ale hlavně ke spokojenosti oslavence a jeho hostů,“ říká Kristýna Přibylová z profesionálních dětských tělocvičen Monkey´s Gym a připomíná, že součástí kompletního servisu dětské narozeninové oslavy je kromě pestrého programu v tělocvičně také příprava pozvánky, narozeninová výzdoba, drobné občerstvení pro děti, možnost použití dětského i dospěláckého nádobí i závěrečný úklid.

Rodiče tak mohou během oslavy strávit příjemný čas s přáteli v předsálí tělocvičny, kde je k dispozici občerstvení z místního baru – výborná káva, nealkoholické nápoje a drobné cukrovinky. Alkoholické nápoje i dort je možné donést si vlastní, případně si předem objednat catering ze široké rautové nabídky. Jako skvělý nápad vítají rodiče často také možnost zajištění profesionální nafocení celé narozeninové oslavy.

Tip Kristýny Přibylové pro maminky na mateřské: „Při narozeninové oslavě staršího sourozence nebo kamaráda se hezky zabaví i menší děti, které si mohou hrát v dětském koutku nebo se také v doprovodu rodičů zapojit do cvičení v tělocvičně.“

Monkey´s Gym jsou profesionální dětské tělocvičny určené dětem od 6 měsíců do 7 let. Koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší, na kterém je odborníky speciálně zpracovaná metodika zdejšího cvičení postavená, zahrnuje vše, co si děti musí v prvních letech svého života v oblasti sportu osvojit. A pro úspěch výuky je taková metodika úplným základem. Děti nadchne zábavné barevné prostředí i hravá forma výuky, při níž odborně vzdělaní lektoři kladou důraz na respekt ke správnému psychomotorickému vývoji dětí a jejich individuálním potřebám. Tělocvičny Monkeyˈs Gym najdete v Praze v OC Galerie Harfa, OC Šestka a v Baby Clubu Juklík ve Stodůlkách. Více na www.monkeysgym.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*