Vy toužíte na dovolené po jediném – lehnout si na pláž a příjemně relaxovat. Vaše neposedné ratolesti ale mají o programu trochu jinou představu, která zahrnuje hlavně hodně pohybu, křiku a zábavy. Co s tímhle „střetem zájmů“?

Foto: CK Neckermann

S ideálním řešení přichází cestovní kancelář  Neckermann. „Vaše děti si pod dohledem vyškolených česky mluvících instruktorů užijí to nejlepší cirkusové léto pod sluncem. Vy zatím můžete nerušeně odpočívat,“ doporučuje Tatiana Poláková, specialistka na letní dovolené z Neckermann CK. Program KlauNECK je přitom zcela bezplatný a nabízí dětem léto plné zábavy, her, soutěží a odměn. Česky mluvící animátoři vyškolení centrem pro nový cirkus Cirqueon naučí děti jednoduché i složitější žonglovací techniky, které budou okořeněny hrami a  přípravou vystoupení pro rodiče na závěr pobytu. Děti si na vystoupení samy vyrobí kostýmy a masky. Kromě žonglování si zdokonalí i své balanční dovednosti při chůzi na laně, poznají a vyzkouší si různé cirkusové pomůcky. Jako suvenýr si odvezou vlastnoručně vyrobené žonglovací míčky, aby mohly v tréninku pokračovat i po návratu domů. Součástí programu jsou také další sportovní i výtvarné aktivity a soutěže o pěkné odměny.

A co všechno tady děti zažijí? Například je můžete zapsat na kurzy cirkusových dovedností s tajemnými názvy slack line, diabolo, flowerstick, sockpoi apod. Můžou se vydovádět při pantomimě, divadelním líčení, při hrách a soutěžích na pláži a nakonec vám společně předvedou, co všechno se naučili.

Zábava zdarma v Turecku, Řecku a Bulharsku

„Bezplatné služby programu KlauNECK mohou klienti Neckermann CK využívat v hotelech na Turecké riviéře, řeckých ostrovech Kréta i Kos a na bulharském Slunečním pobřeží,“ předestírá Tatiana Poláková široké možnosti. A kdyby rodiče polehávání na slunci omrzelo, je pro ně taktéž zdarma připraven program Vital. Instruktoři vyškolení mistrem světa v aerobiku Davidem Hufem je rádi uvítajína svých lekcích zumby, jógy, pilates, organizují také sportovní soutěže či hry na pláži pro celou rodinu a jsou připraveni poradit i se zdravou výživou. Další informace o programech KlauNECK a Vital najdete v sekci Happy Events na stránkách www.CKNeckermann.cz

Comments are closed.